Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Döntésképtelen...

Mit csináljak? Döntésképtelen vagyok. (Lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nevelőapám mocskosul viselkedik édesanyámmal. Eltiporja, üvöltözik vele, lehordja mindennek, teljesen meg van őrülve. Kiderült, hogy van egy nője, titokban többször találkozgat vele, facebookon írogat neki. De erről még csak én tudok. Anyukám teljesen ki van készülve, hogy ez a khm... (nem enged csúnya szót írni) miért ilyen aljas vele, pedig nem ezt érdemli, mert szeretetteljes családanya, amiben csak tud segít, minden meg akar adni nekünk. Viszont emiatt a nyomorult miatt ki van merülve. Nem tudom hogy tudna anya hármunkat (magát, engem és a kishúgomat) fenntartani, mert elég sok a kiadásunk (hitelek). Szerintetek mit csináljak? Nem akarom anyának elmondani, mert ha beleőrül (mert szereti ezt a mocskot), félek hogy ne adj’Isten valami baja lesz, mert akkor én öngyilkos leszek az biztos. Elmondjam valakinek?

17/L



2018. febr. 5. 08:57
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy anyukád sem azért tűri mindezt, mert szereti a nevelőapádat, hanem az anyagiak miatt. Akkor pedig majdnem mindegy, tud-e a nőről vagy sem, azt is tűrni fogja, hogy megcsalja. Itt tényleg csak az anyagi függetlenség kialakítása lenne a megoldás. Voltam hasonló helyzetben, ki kellett várni a megfelelő időt. Természetesen ha nagyon súlyos a helyzet, nem szabad várni, de nem lehet a semmibe beleugrani.
2018. febr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!