El kéne viselnem?

Figyelt kérdés

-Költözés volt.....

-Új sulim lett.....

-Hiányoznak az eddigi osztálytársak.....

-Tudnék a régi sulimba járni, de ahhoz hajnalba kéne kelnem hétköznap, hogy elérjem a busz....

-Az előbbi nekem nem lenne gond, viszont a szüleim nem nagyon szeretnék.........

-Ezzel az osztállyal sincs különösebben sok bajom, de azért mégis, 5 éven keresztül ugyanazzal az osztállyal jártam, most nagyon rossz visszagondolni....

-Valami tanács?????

-Pl:próbájam elfogadni, ez van?

-vagy próbálkozzak meggyőzni a szüleimet hogy mehessek vissza?



2018. febr. 10. 17:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem gondolod, hogy ez csak az idő miatt van. Velük sokat voltál, megszoktad őket, jobban kötődsz hozzájuk mert sok a közös emlék. Ez idővel az új osztályban is így lesz. Értem, hogy hiányoznak de ha ez nem okoz neked minden nap erős bánatot és azért nem sírdogálsz miattuk mindig akkor adj lehetőséhet a változásra. Én is voltsm így egyszer. Az elején senki nem volt szimpatikus az új osztályból. Utáltam őket. Aztán 1 év múlva már sokkal jobban éreztem magam az újban. Pedig a régiekkel 6évig jártam ehyütt. Még nem ismerted őket eléggé. Később jobb lesz. Azért 4.30kor kelni minden nap az durva. Ha bírod akkor is. Hétvégén nem tudsz találkozni a régi barátokkal?
2018. febr. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

11. Válaszoló...

Köszönöm szépen, az "ötleteidet". Igyekezni fogok, hogy jobban közeledjek feléjük. De nem, nem tudok találkozni a régieimmel😩

2018. febr. 12. 14:35
 13/15 anonim válasza:
13 évesen te mit akarsz hajnalkor buszozgatni?
2018. febr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

NevemeZ99......

Téged mit érdekel, hogy én mikor kelnék???? Most úgy őszintén

2018. febr. 12. 17:10
 15/15 Armand000 válasza:
Én itt vagyok neked!😍😘💓
2018. márc. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!