Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőktől kérdezném, akik együtt...

Nőktől kérdezném, akik együtt élnek a párjukkal! Ti összehajtogatjátok a pasitok/férjetek kimosott ruháit?

Figyelt kérdés

2018. febr. 17. 12:23
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
79%
HA én szedem össze a tiszta ruhákat, és nincs itthon igen. Ha neki jut eszébe akkor ő.
2018. febr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
71%

Nálunk úgy alakult, hogy pénteken későn jövök, mert tanítok, akkor ő bedobálja a melós ruháit a gépbe, ki is tereget. Szombaton én mosom a többit, de akkor is ő tereget :D

Vasárnap én kivasalok mindent, ő meg elrámolja a vasalt ruhákat...

Nekem fura lenne, ha mindenki maga rendezné a saját dolgait...

2018. febr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
77%
Nem, szerencsére ő is képes összehajtogatni a ruháit. Nem szoktam pakolgatni a szekrényében, ő tudja, hogy mit hol talál meg.
2018. febr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
74%
Csak ha mosaskor még rajta van a szárítón. Egyébként külön mosunk, mert nála a szín szerinti szétszedés kimerül a fekete-fehérben, és szívhatnám a fogam, hogy összemossa a vilagosat a feketével, ami természetesen befogja.
2018. febr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
86%
Igen
2018. febr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
88%
PErsze, de ha épp nem vagyok otthon, akkor összehajtja ő is :)
2018. febr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
72%
Természetesen igen
2018. febr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
53%

Kövezzetek meg, de nálunk én csinálok itthon mindent. A páromnak igazàból annyi a dolga, hogy a szennyeskosárba tegye a ruháit. Mindenféle házimunka az én dolgom. Ez nem elvárás a részéről, én ezt láttam otthon, és nincs semmi problémám azzal, hogy ez a feladat rám hárul. Eszembe se jutna azért veszekedni vele, hogy pl takarítson ki, vagy pakolja el a tiszta ruháit.

Néha meglep, hogy ő főzi a vacsorát, és ha van kedve akkor el is mosogat utánna, de ha nincs abból se csinálok problémát.

Nem érzem magam rabszolgának, vagy a takarítónőjének, egyszerűen nálunk ez a szokás.

2018. febr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
És mi lenne akkor,ha a férfi közölné veletek hogy ez bizony nem férfi munka?Megtennéntek a vita elkerülése miatt vagy nem,esetleg kivàgnàtok az ablakon a ruhàit(amit ti mostatok volna el)? :D
2018. febr. 17. 18:19
 30/42 anonim ***** válasza:
76%

"férfi közölné veletek hogy ez bizony nem férfi munka?"

Nevetésben törnék ki!


Ha mégis komolyan gondolja: Közölném vele h ott az ajtó! Ha nem tetszik a rendszer, ellehet menni.

De van egy bizonyos nézesem is, amikor nem kell megszólalnom se.....


Egyébként a férjem nem mondana ilyet. Hiszen ez neki is természetes. Aki épp ráér, azé a feladat ;)


Egyébként

2018. febr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!