Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőktől kérdezném, akik együtt...

Nőktől kérdezném, akik együtt élnek a párjukkal! Ti összehajtogatjátok a pasitok/férjetek kimosott ruháit?

Figyelt kérdés

2018. febr. 17. 12:23
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Ruhábol álna a száríto ha nem tenném meg
2018. febr. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
80%

Nagyjából 14 éves korom óta nem tekintem magamat kisfiúnak. Utálom, ha otthon egyoldalúan kiszolgálnak, és utalnám ha a feleségem anyuci pici fiának tekintene. Gyerekkorom óta ha én szedem le a ruhát, vagy én vasalom ki, én is hajtogatom össze. Magamnak is, a feleségemnek is, és a gyerekeknek is. Ha pedig épp ők szedik le, vagy ki a szárítóból, akkor meg ők hajtogatják össze, vagy akasszák vállfára.

Sőt, ha koszosnak látja bármelyikünk a padlót akkor fel is söprünk, fel is mosunk, nem várjuk a másikat. De sajnos látom, hogy nagyon sok velem egykorú kisfiú él takarítónővé, bejárónővé és gyerekörzővé vált öreglány mellett. Na olyan is a házasságuk, mint egy békés vagy kevésbé békés egymás mellett élés.

44F

2018. febr. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!