Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, mit szólnátok, ha a...

Szülők, mit szólnátok, ha a 19 éves lányotok egy 30 éves férfival lenne együtt?

Figyelt kérdés
Majdnem 1 év ismerettség után jöttünk össze 2 hónapja. Ő az első kapcsolatom, jövő héten találkozik a családommal. Szüleim nem tudják, hogy mennyi idős, azt tudják, hogy dolgozik és letagadhatna jó 5-7 évet. Valóban letagadhat, mert mikor megismertem is simán kinézett 24nek,és mostanra se nagyon változott. 2hetente hétvégente találkozunk. Kicsit aggódok a reakciójuktól, hogy nem tetszik nekik (hisz tőlük függök még 1 évig, náluk élek). Tudom nem tehetnek semmit, mert felnőtt vagyok. Egy barátnőm is találkozott vele, ő is 24nek gondolta volna. Kicsit még tényleg "éretlen" néha, de tud komoly is lenni. Nem sürget semmit, nem halmoz el drága ajándékokkal, becsületes. Ha ezekkel a szavakat hallanátok róla megbíznátok benne?

2018. febr. 17. 21:46
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
13%

Nagyon helyeslem, hogy végre megjött a mostani csajoknak a józanabbik esze és a náluk jóval idősebb férfiakat nézik és keresik maguknak.

Csajok nem a kor számít, hanem , hogy jól érezd magad!

2018. febr. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
55%
A 8 évvel idősebb férjemet 19 évesen ismertem meg. Igaz h a 22-t töltöm, de mindeki imádja, sőt örültek h együtt vagyunk
2018. febr. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
29%
Nem mindegy hány éves ha jol bánik vele,tiszteli,v legyen fiatal,tök mindegy h lealázza összeveri megcsalja, mert fiatal a pasi. A mai fiatal pasik sajnos 80 % ban töketlen jövökép nélküli hutlen erőszakos nagy arcuak.. Inkább egy érett anyagi biztonságot ado férfi mint egy csoro jovokép nélküli, akit a nő tarthat el..
2018. febr. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
53%
Ez az Jani, mond meg nekik! :)
2018. febr. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
29%

Basszus ha azt írom, hogy helyeslem a nagyobb kor különbséget akkor lepontozzák a válaszomat.

Na most, amikor viszont azt írom, hogy megnézném én magamnak mint szülő, hogy ki az aki beleteszi a farkát a 19 éves munkámba (felnevelt gyerekembe, hogy mindenki értse) na akkor szintén lepontoznak.

Mit kellene írnom, hogy ne legyek lepontozva ?

2018. febr. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
65%

Semmi kivetnivalót nem látok benne hogy együtt vagytok.

40/N

2018. febr. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
67%

19 évesen ez az első kapcsolatod huhaa vajon az a 30 éves faszi csak nem a szűzességedre hajt


Én a helyedben kivárnám a szex dolgot

Csak figyeld meg


Én 18 évesen összeismerkedtem egy 22 éves sráccal tudta hogy nem volt előttem senkim én a szex dolgot kértem hogy várjunk még egy picit a végére kiderült hogy csak egy szűk puncit akart volna dugni ...nem jött neki össze


Kérdezd meg a 30 éves párodtól hogy mit akar tőled mik a szándèkai

Én várnék a szexel ez egy jó tanács nehogy az legyen hogy megkapott és eltűnt az éterben

2018. febr. 18. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
89%

Nem szólnék semmit. Pont úgy állnék hozzá, minha 20 lenne. Megismerném, és az alapján alkotnék véleményt.


Így tett anyum is mikor 22évesen bemutattam a 32 éves páromat, aki már azóta a férjem.

Anyu nagyon szereti őt, és fordít a is így van.

Viszon az ő baráti köre nehezen fogadott el ( azt gondolták h csak egy fiatal pipi vok, akivel a haverjuk járogat egy darabig)

2018. febr. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
75%
15-ps igazad van, de egy 22 éves is lehet normális meg egy 45 éves is hülyitheti a lányodat, nem korfüggp :)
2018. febr. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Persze nem úgy fogom bemutatni, hogy ő Béla 30 éves. De egyszer úgyis kiderül, de ha megismerik addigra lehet nem érdekli őket. Nagyszüleimnél is pont így voltak, csak az 50-es években volt.

Szándékai még úgy nincsenek (, hogy esküvő, cagy gyerek ilyen nincs), nyáron elmegyünk egy koncertre, eddig ez van, de párhete mikor érdeklődtek más haverjai volt-e már valami, akkor azután mondta, hogy nem erőlteti, majd ha én jónak érzem.

Érvek mellé, hogy figyelmes velem,lehet vele szórakozni, de komolyan is beszélhetek vele. Mielőtt összejöttünk is beszéltünk sokat mindenről. Szereti a gyerekeket, velük foglalkozik. Nem tudom még mit nem írtam így hirtelen.

És pontozni nem pontoztam le senkit!

2018. febr. 18. 08:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!