Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, mit szólnátok, ha a...

Szülők, mit szólnátok, ha a 19 éves lányotok egy 30 éves férfival lenne együtt?

Figyelt kérdés
Majdnem 1 év ismerettség után jöttünk össze 2 hónapja. Ő az első kapcsolatom, jövő héten találkozik a családommal. Szüleim nem tudják, hogy mennyi idős, azt tudják, hogy dolgozik és letagadhatna jó 5-7 évet. Valóban letagadhat, mert mikor megismertem is simán kinézett 24nek,és mostanra se nagyon változott. 2hetente hétvégente találkozunk. Kicsit aggódok a reakciójuktól, hogy nem tetszik nekik (hisz tőlük függök még 1 évig, náluk élek). Tudom nem tehetnek semmit, mert felnőtt vagyok. Egy barátnőm is találkozott vele, ő is 24nek gondolta volna. Kicsit még tényleg "éretlen" néha, de tud komoly is lenni. Nem sürget semmit, nem halmoz el drága ajándékokkal, becsületes. Ha ezekkel a szavakat hallanátok róla megbíznátok benne?

2018. febr. 17. 21:46
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
8%
Mondjuk ez már fura, hogy a haverjai efelől érdeklődnek... eszembe nem jutna megkérdezni a spanomtól, hogy szexelt-e már az új nőjével.
2018. febr. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
27%

Biztatnám a lányomat,hogy hozza haza,mégha elsőre be is választott.

Azért a 24 éves pasi is sok a legtöbb 19 éves csajnak,nem,hogy 30.20-25 év alatt 5 év is sok tud lenni,életmód szempontjából,amihez iszonyatos rugalmasság kell.Nagyon más az életvitel.


Valószínűleg nem örülnék,ha kiderülne,hogy a csávó 30 éves,mert 10-11 év is az a különbség,hogy természeti népeknél már az apja lehetne(politikailag korrekt okok miatt nem írtam lecsúszottabb romát).


25 éves kor felett,ha önellátó az illető,akkor már nem akkora dolog 10-11 év,a hasonló életvitel miatt,akármelyik fél is az idősebb.19 évesen viszont még az,mert vagy érettségi előtt áll,vagy szakmát tanul,jobb esetben.Tehát ha nem hajtják el érettségi után jó esetben a Lidl-be,akkor még tanul,még ha munka mellett is.Utóbbi már egy külön fejezet.

2018. febr. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
38%
Én most 20 évesen egy 38 éves férfival kavarok 3 hónapja (nem tudom hogy lesz-e belőle komoly dolog, remélem igen). A családomnak nem mutattam be (nincs is rá lehetőségem mert messze èlek tőlük), nem is fogom csak ha tényleg normálisan együtt leszünk. De egyébként tudnak róla, szurkolnak nekünk, bár persze ha szóba kerül, mindig kapok pár poént arról hogy "vén". Pl mamám mindig azt kérdezi hogy "mi van a vén satrafával"? De nem gonoszkodásból mondják. Csak poénból. Nem akadt ki rajta senki, pedig a szüleimtől csak 5 évvel fiatalabb. Meglátjuk hogy mit reagálnak majd rá, ha egyszer végre személyesen is találkoznak.
2018. febr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
A baráti köre számomra nekem is fura, nála fiatalabbak egy páran és éretlenek is, meg csak megd.gnák a nőket. A barátom már nem törődik az ilyenekkel, úgymond dobta őket, mikor megtudta, hogy az egyik próbált erőszakosan rám mozdulni.
2018. febr. 18. 22:18
 25/29 anonim ***** válasza:
76%
figyelj, nem lebeszélni akarlak róla, de madarat tolláról, embert barátjáról... ha nem jönne be neki ez a "madarat is röptében" életstílus, akkor nem ilyenekkel barátkozott volna eddig se és nem csak akkor dobná az ilyen haverját, amikor az el akarja halászni előle a friss húst. vigyázz magadra.
2018. febr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
55%

önmagában az hogy 30 éves nem jelent semmit! Én 30 éves koromban 17 éves gimnazista srácnak néztem ki :-) Ráadásul még a személyi igazolványom megnézése után is csodálkoztak egyes értelmes emberek, hogy " fúúú, de tééényleg, de hááát ez hogy lehet...uhhh áhhh) :-)


Nem tudták értelmezni a születési évem :-)


Amúgy sose volt ebből probléma ha esetleg egy-két barátnőm tini volt mondjuk 17 éves a szüleivel, normális intelligens emberek voltak én meg fiatalosabb voltam a koromnál :-) Persze kinőttem a tini lányokat...korombeli leányzót vettem feleségül, de ha egy nap a kislányom egy "30 éves" pasival állít haza 19 évesen én biztos nem kapok agyérgörcsöt :-)

2018. febr. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Meg volt a megismerkedés. Mivel unokatesómék is random beállítottak ők is megismerhették, megjegyezték, hogy jól választottam :D

Apukámnak egyből szimpi volt, anyum többnyire pesszimista talált kivetni valót. Lehet hülyeséget csináltam, de a koráról nem világosítottam fel őket, apum ha megtudná szerintem nem izgatná annyira, mert bírja, anyum tuti ki fog akadni. Általában nem örül semminek :/

2018. febr. 25. 09:01
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Na ezek végülis pozitìv hírek.
2018. febr. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem sok a 10 év, teljesen rendben van. Kb ugyanotttart erettsegben egy 10 evvel idősebb férfi, mint a nala fiatalabb nő. Én 30 vagyok, a férjem 39, 13 éve vagyunk együtt, gyerekünk is van. Más korombeli pasinak nem hogy gyerek, csaj sem kell mert élni akar...
2018. márc. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!