Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne flörtöljön...

Mit tegyek, hogy ne flörtöljön a párom az apám feleségével? Apának a mostani fiatal felesége (nálunk 5 évvel idősebb) a párommal mindig olyan jókat beszélget, mintha már metakommunikációs szex lenne köztük, ami engem nagyon zavar.

Figyelt kérdés

apának a mostani fiatal felesége (nálunk 5 évvel idősebb)a párommal mindig olyan jókat beszélget, mintha már metakommunikációs szex lenne köztük, ami engem nagyon zavar.

persze szex soha nem lesz, (apának ezért nem is akarom mondnani, mi zavar engem)de úgy idegesít, ha beszélgetünk ők szinte turbékolnak egymással.(tegnap pl az utcán futottak össze)

nem én lihegem túl, mielőtt vki kitalálná.

és a párom szinte keresi a nő társaságát"menjünk már ki hozzájuk, annyiszor hív"ilyeneket mond nekem, az édesanyámat, aki meg még a párom névnapját is fejben tartja őt nem szívleli.hozzá pl nem mondja, hogy látogassuk meg.

a tesom férje amúgy meg nem közvetlenkedik apa feleségével ennyire. és nekem ez a viselkedés tetszik.

mit tudok tenni hogy ez megváltozzon?


2010. jún. 8. 08:35
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
Én biztos,hogy nem élnék le így egy életet!És azt írod,attól nem tartasz,hogy megcsal/megcsalt,mert ő is féltékeny.Ez az egyik legjobb módszer.És azt is tudod,hogy a legjobb védekezés a támadás...azért én nem lennék ennyire biztos ebben a férfiban.
2010. jún. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 A kérdező kommentje:

a párom hülyének nézne, ha neki elmondanám sajnos

mert ő szerinte ők "csak" beszélgetnek!!!!

a metakommunikációs szexben az a jó, hogy a másik orra előtt lehet csinálni, és még a másik jön ki rosszul a szituból.

tehát valami metakommunikációs megoldás kellene :) nem konkrét beszélgetés a párommal.

mint a sakkban. ha ő ezt lépi, én azt.

a háború sem jó, mert kipróbálva "jóízűt" beszélgetve a sráctesójával félórás ordibálást kaptam otthon, és azóta lejárat a tesója előtt (pl olyanokat mond, hogy ezt te úgy sem tudod, mert ezt sem tudod - mintha lehülyézne.)

viszont, ha a feleség előtt én próbálnám őt lejáratni, akkor állítom összemosolyognának rajtam, hogy milyen pukkadós vagyok.

szóval a megbeszélés, vissza flört, feleség előtti lejáratás kilőve.

más ötlet?

(a remény hal meg utoljára :))

2010. jún. 8. 09:37
 13/54 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég furcsa! A párodnak a "mostoha" anyósával szemben is tartania kellene a három lépés távolságot még akkor is, ha az a korosztályából való. Vannak az életben irott és iratan szabályok. Ez a dolog az utóbbiak közé tartozik. A túl "jó" beszélgetések, az egymás közelében érzett "túl jó érzés" bármikor egymás karjaiba sodorhatja őket.
2010. jún. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim válasza:
72%

Nincs más dolgod, mint hátradőlni és türelmesen kivárni, amíg tudomásodra jut, hogy megcsalt. Akkor nyugodt szívvel kidobhatod.


Esetleg a nőt bevehetnétek egy édeshármasba és akkor nem lesz az a kínzó féltékenység. ;)

2010. jún. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 A kérdező kommentje:

ok

szívesen hátradőlök és várok :)

csak egy bibi van.

addigra tényleg ősz leszek, mert nem fognak egymás karjában landolni!

a párom, a feleség sem annyira modern felfogású, tehát még hagyományosan főz, mos a feleség, a párom meg játsza nekem a korrekt férfit, csak metaszinten zajlik és fog zajlani minden

nem hiszem el, hogy a metamegcsalás ellen nincs mit tenni???????

ok.

akkor hogyan kell belenyugodni? ne nézzek oda, ha egymásra mosolyognak?

2010. jún. 8. 09:46
 16/54 anonim ***** válasza:

Ó, így már egészen más a szitu! Ez a pasi összefog ellened -én ezt érzem ki a kommentedből-, csakhogy bizonyíthassa oltári nagy férfiasságát, rámenősségét, macsóságát (szabadon válaszhat). Magyarán tele van kisebbrendeségi-komplexussal. (Ilyen ember mellett nem jó élni, ha nő, ha férfi.)


És még megbeszélni sem lehet vele? Egyszer azért megpróbálnám, aztán elgondolkodnék a folytatáson...

2010. jún. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy ne nézz oda, ha a ő a testvérével kapcsolatban ezt csinálta veled,akkor igen is jogod van arra, hogy jól megmossad a fejét, és egy kicsit észbe kaphatna. Én a helyedben igen próbálnék a tesójával "haverkodni", ha a párod meg mer szólalni, na akkor kitálalnék neki.

De amúgy egy ilyen hapsi már ezt meg sem érdemli, egy tuskó és ezek után még ő járat le a tesója előtt? mit gondol ez magáról?

Kényszer helyzetbe hoznám, elmondám neki a helyedben a véleményemet, bár ez nagy vihart kavarna a családban az biztos, apukád nem regál ezekre ő nem vesz észre semmit? Azért apukáddal is próbálj meg beszélni, ezt nem lehet hátradőlve nézni, én biztos nem tudnám.

2010. jún. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
Igen, apud nem vesz észre ebből semmit?
2010. jún. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
Az ügy szempontjából lényegtelen az apa véleménye (segítsége?), mert itt a pasi viselkedése a probléma. Ami ugye, nem korlátozódik pusztán a feleségre.
2010. jún. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 A kérdező kommentje:

apa nagy laza, amikor náluk vagyunk, néha otthagy minket a számítógép miatt, ha meg köztünk van, a párommal beszélget szakmai nyelven, a feleség meg: hozhatok vmit? szinten van.

csak amikor együtt maradnak, vagy mamával, akkor nyílnak meg egymás felé és a legutolsó háztörlesztő részletről is beszámol a feleség a páromnak!!! már múltkor a párom ecsetelte nekem, hogy apa hogy áll anyagilag!!!de le is oltottam!!!

de a feleség az udvarias kedvességével és a párom is az udvarias kedvességével, sajnos nem kérhető számon.

mert a párom szabályosan felháborodna!!!és kikérné, hogy márpedig ő kedves lesz, ha tetszik, ha nem, hogy ne kelljen igazat adnia ebben, mert akkor ő beégne de nagyon. tehát végsőkig tagadna.

amúgy a sráctesója korrekt férj, tehát hiába próbálnék vele jobban flörtölni, akkor sem védene meg, amikor a párom lejárat előtte.

komolyan mondom itt metalépés kell! nem kiadni magam, hogy szegény én.

és a feleség+párom =túlkedvesség megoldására, és akkor és ott, amikor náluk vagyunk és turbékolnak.

házon kívül nincs jó megoldás.(no megbeszélés, no bosszútesoflört)

2010. jún. 8. 10:04
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!