Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem túl nőies autó egy 19...

Ez nem túl nőies autó egy 19 éves srácnak, és nem túl magas az ára?

Figyelt kérdés

Első autóm lenne, de sokan leszólták, hogy nőies. Konkrétan ezt az autót néztem ki, mert ár/érték aránya nagyon jó.

2,3 M-ért adják.


[link]


2010. jún. 8. 20:12
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/104 anonim ***** válasza:
63%

20.37-nek

Igen pontosan!

Nagy külömbség.

Örülök, hogy vannak aki érzik a különbséget.


Gondolom mindenki ismeri a viccet:

Egy embernek meghal a tehene. Mit kiván?

A német: Legyen helyette kettő

A francia: Kapjon helyette olyat ami jobban tejel!

Az orosz: Olyan legyen a következő ami sokkal jobban hízik.

Az ukrán: A többi szaporodjon gyorsabba.

(most jön a lényeg)

A magyar? Dögöljön meg a szomszéd tehene is.


És ez 100%-ig leírja a magyarokat.

Aki jobban él mint én az csal/lop/hazudik. Az nem lehet tisztességes ember. Aki rosszabbul? Az meg naplopó! Na ja.


Sok sikert és szerencsét neked a továbbiakban. :)

2010. jún. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/104 anonim ***** válasza:
2026.-osnak. Van igazság abban, amit írsz, de ha már véleményt írsz, légy szíves, szerezz be egy helyesírási szótárat, és nézd meg, hogyan írják az "elit" és a muszáj" szavakat; példának okáért. Köszi!
2010. jún. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/104 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem ezért 2, 3 milla nem olyan sok egy kocsiért. 9 milla. Na az már inkább. Rám is lehet irigykedni:

Egy nyár Némethonban.

Egy nyár Ausztráliába.

Egy nyár Amerikában.

a családban két kocsi.

egyik 9 milla volt a másik "csak" 5. De nem értem ezt a hozzá állást. Neked az Ő gazdagsága hol káros? Meg nyugtatlak: nem tőled lopta. Ez csak egy tipikus magyar gennyes kommunista sz@rházi ploretár irigykedő hozzá állás. Neked is megvolt arra a lehetőséged, hogy megteremtsd mind azt, ami neki van. Ja, hogy te ehhez nem vagy eléggé képzett/ügyes/bevállalós? Hát. Az már a te bajod. Mondok egy példát:

Mikor 3 éves voltam (tesóim 5 és 19 (igaz ez utóbbi csak féltesó)) szüleim akkor vették az első házunkat, addig csak bérletekben laktunk. Jön át a szomszéd és már is, kezdi: De jó, hogy apavállalkozó és megengedhet magának ilyeneket! Bezzeg Ő a szegény! Mondja apám: Hmmm. Akarod, hogy bevezesselek a vállalkozói világba? Igen? Nos akkor előszöri is tőke kellene. Eladjuk a házadat, és már kezdheted is!

Nyugodtak lehettek: akik ma gazdagok nem az égből kapták a pénzüket. És nem is a ti zsebetekből vették el. Ezért végül itt és most szeretném tudatosítani mindenkiben:

a SZOCIALIZMUSNAK VÉGE!



Ó dehogy nem!

Csak merni kéne bevállalni. Elismerem:

Vannak hátrányos helyzetű gyerekek (csak, hogy egy példát mondjak) akik családi körülményeikből kifolyólag nincsenek olyan jó helyzetben, mint pl. én. Valóban ez tény és való. De tudod, ha valaki igazán akar valamit, akkor azt eléri. Jó nem biztos, hogy millárdos lesz, de messze túlszárnyalhatja azt a jövőt, amit neki jósolta.

De tessék itt van két példa:

Elsőnek egy ismerősöm. 18 éves fiúról van szó. Különösebben nem tehetséges vagy nem okos. De kitartó. Az apja iszákos (már meghalt) az anya vagy minimálbérért dolgozik, vagy nem talál munkát. De az a gyerek akar. És bejutott az ország egyik elit gimnáziumába. Múltkor (én is ott voltam) beszélgetett egy ELTE-s tanárral, akik, megajánlotta neki, hogy ha oda megy, akkor intézkedik, hogy mindenképpen felvegyék. Azért a nem mondanám, hogy neki erre olyan sok kilátása volt. Ismétlem: ha valaki akar, akkor bizony ott van a lehetőség.

Aztán ott van apum.

Rövid élettörténet:

Kiskorában (9 évesen) bekerült az árvaházba, ahonnan csak 14 (?) évesen szabadult. Közben (amikor 12 éves volt) meghalt az apja. Nem mehetett csak egy szar középsuliba. Egyetemre nem vették fel. Úgyhogy nekiállt vállalkozni. És bejött neki.

Szóval: ha akarod, összejön. Ha csak nyavalyogsz, hogy valaki segítsen akkor nem.


20. 37-nek

Igen pontosan!

Nagy különbség.

Örülök, hogy vannak, aki érzik a különbséget. Gondolom mindenki, ismeri a viccet:

Egy embernek meghal a tehene. Mit kíván?

a német: Legyen helyette kettő

a francia: Kapjon helyette olyat, ami jobban tejel!

Az orosz: Olyan legyen a következő, ami sokkal jobban hízik.

Az ukrán: A többi szaporodjon gyorsabba.

(most jön a lényeg)

a magyar? Dögöljön meg a szomszéd tehene is. És ez 100%-ig leírja a magyarokat.

Aki jobban él, mint én, az csal/lop/hazudik. Az nem lehet tisztességes ember. Aki rosszabbul? Az meg naplopó! Na ja. Sok sikert és szerencsét neked a továbbiakban. :)


Eh. Néha magam is meglepődöm mennyi hibát, tudok ejteni egy 1, 5 oldala szövegben. De átellenőriztem, így már aszem helyes.

2010. jún. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/104 anonim ***** válasza:
100%
20:26! Ilyen intelligenciával ne oszd az észt! "annya"?!?!?!?!?!? Ezt Te sem gondoltad komolyan.... Tudod, van, hogy az ember félrenyom egy billentyűt, de ez már tényleg gáz.......
2010. jún. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/104 A kérdező kommentje:
Jesszus, nem gondoltam volna, hogy ez a kérdés ekkora felháborodást kelt, és ennyire provokatívnak titulálják mások...
2010. jún. 13. 22:59
 96/104 anonim ***** válasza:
60%

Hmmm. Látom csak a helyesírás az, amivel érvelni tudsz. Illetve azzal sem érvelsz, hanem vagdalkozol. Talán nézd meg ezt: http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker.. Szerintem itt egészen jól leírják, hogy nem az ilyen és ehhez hasonló dolgok számítanak.


Ezért ajánlanám, hogy térjünk inkább vissza az eredeti tárgyhoz. Nem, nem hiszem, hogy nagyon nőies lenne. Talán a színe, ami lehetne 1-2 árnyalattal sötétebb. Árban is nagyon jó. Mondom, tényleg csak a színe az, ami nem annyira jó.

2010. jún. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/104 anonim ***** válasza:
75%

érdekes, hogy vannak olyan emberek (kérdezők és válaszolók között is), akik arra használják ezt az oldalt, hogy felvágjanak....de könyörgöm! Inkább a saját környezetetekben tegyétek! Ja, azok ismerik a körítést.... Az szívás....

És de, igen, ismeretlenül, ha csak valakinek a kommentjeit látod, nagyon is befolyásol a helyesírása, szóhasználata abban, hogy képet alakíts ki az illetőről...

Amúgy a kocsit nem lehet képről megítélni, látni kell kipróbálni, és ami a legfontosabb, tetszenie kell a leendő tulajdonosnak! Kit érdekel, hogy idegenek mit gondolnak? De, ha már neked is kétségeid vannak, válassz másikat!

2010. jún. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/104 anonim ***** válasza:
100%

Továbbra is fenntartom, hogy nagypapis. Ezt veszi az az ember, akinek a második unokája következtében kapuzárási pánikja lett. Ha fekete lenne, akkor már jobb lenne. Én a helyedben valami kisebbet és sportosabbat vennék. A Saab egy átmatricázott Opel, a Volvo pedig kifejezetten családi autó, vagy business autó olyan embernek, aki reggel üzletember, délután meg átvedlik családapává. Szerintem azokat se vedd.

"Antiirigykedők tábora"!

Nem az a baj, hogy gazdag!!! Az sem baj, hogy az apja gazdag!!! Látod azt egy pillanatig sem kritizáltuk (legalábbis én nem), hogy Miamiban volt, mert ez egy szuper lehetőség egy gyereknek a nyelvtanulásra, és minden szülőnek - aki meg is engedheti magának - szinte kötelező lenne biztosítania legalább egyszer a gyerekének. A baj itt az, hogy ez a szerencsétlen srác azt hiszi, hogy 2 év "megerőltető" munka után ő egy luxus autót érdemel, és ezért nem fogja tudni értékelni! Az ő értékrendszere hibás lesz! Legyen gazdag, mit bánom én! (Feltéve, hogy tisztességes és kemény munkával szerezte a család a vagyont...nem is sajnálom tőlük, én az ilyen emberekre felnézek, és végtelenül tisztelem őket!!) Csak a gyerekének is tanítsa meg, hogy mi is az igazi munka, és mi is az igazi érték. Kapjon autót, de nem kell rögtön egy BMW-vel kezdeni, elég egy kisebb, olcsóbb is nagyon nagyon max. 1 millióért, és azt is csak akkor, ha feltétlenül szüksége van rá, mert ahogy itt valaki írta: messze van az egyetem, de ahhoz nem eléggé, hogy kolis legyen, vagy falun lakik, ahol nem tud bulizni, mert hülyén jár a busz a városba...ilyenek.

Könyörgöm, ha egy idő után minden gazdag gyereke azt tanulja meg, hogy 2 év besegítés egy BMW-vel ér fel, akkor óriási csalódások fogják érni az életben! Elkényelmesedik, és nagyot fog koppanni, amikor nem lesz elég jó a fizuja, és a következő autója még olcsóbb lesz, mert 2 év "felnőttvilágbeli" munkával képtelen volt megszerezni a jobbat, és ez nem csak az autókra vonatkozik... Ez persze csak akkor nem fog bekövetkezni, ha a valóvilágbeli munkája is apuci cégénél lesz, de az már más lapra tartozik.

2010. jún. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/104 anonim ***** válasza:
74%

Egy teljesen hétköznapi kérdést teszek fel a kérdezőnek. Kíváncsi vagyok őszinte választ ad-e?

-Ki fogja tankolni az autót? Te keresed meg a rávalót, vagy azt is a papa?

2010. jún. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/104 A kérdező kommentje:

Céges tankolókártya, azzal fogom tankolni, amely igen, az apám cégéhez tartozik, és az autó is cégnéven lesz.

Aki pedig azt írta, hogy, "a helyesírással is csak érvelni tudsz, nem is érvelni, hanem inkább vagdalkozol" vagy, valami ilyesmit írt, azt nekem szánta?

Én nem vagdalkoztam, gyakorlatilag alig szóltam bele a témába!

2010. jún. 14. 17:54
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!