Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem túl nőies autó egy 19...

Ez nem túl nőies autó egy 19 éves srácnak, és nem túl magas az ára?

Figyelt kérdés

Első autóm lenne, de sokan leszólták, hogy nőies. Konkrétan ezt az autót néztem ki, mert ár/érték aránya nagyon jó.

2,3 M-ért adják.


[link]


2010. jún. 8. 20:12
 81/104 anonim ***** válasza:
81%

Én nem ítélem el a 14:27-es reakcióját. A közlekedésben dolgozom, még autóm sincs, csak egy nagy "jármű" amivel a lakás törlesztőrészletét, és a rezsire valót megkeresem. Mivel egész nap a várost járom, rengeteg ilyen ficsúrt látok. Még a seggén a tojáshéj, és olyan autókat vezet, amit mi átlagemberek kb. 200 év alatt spórolnánk össze. Tipikus kép: mellette a plázacica, kezében a mobiltelefon.

Mindenkiről feltételezitek, hogy csak az irigység beszél belőle, pedig nem így van. Engem az utakon kimondottan irritál, ha egy amolyan "menő" kocsit egy kis taknyos vezeti. Azt úgyis mindenki tudja, hogy csak felvágni, csajozni kell neki. A legelső gondolatom az, vajon mit lopott a papa ezért? Mennyi évet kellene a sitten lehúznia, ha kiderülne honnan van a pénz. Az eszembe sem jut, szerintem másnak sem, hogy a ficsúrka kemény 2 évig dolgozott érte, mondjuk egy kőműves mellett, vagy McDonald's-ban, esetleg diákmunkából spórolta össze. Már ránézésre is egyértelmű, hogy a papától kapta, aki bizony nem egy becsületes hentes, vagy tanár, vagy bármi. Elismerem vannak gazdag emberek, de azok nem a használt-autó piacon vesznek a csemetéjüknek autót.

2010. jún. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/104 anonim ***** válasza:
65%

Szép kocsi, azt meg kell hagyni, nem nőies, de ha meglátnálak benne egyből eszembe jutna hogy vagy apukád kocsiját nyúltad le, vagy csak annyi, hogy egy elkényeztetett gyerek vagy. Valahogy ilyen a kocsi kisugárzása. Nem illik egy fiatal sráchoz. Ha három milló forintig bármit választhanék akkor Nissant, vagy Hondát vennék. Nem tudom milyet kapsz ezekből a márkákból 3millióért, mert én nem ebben az árkategóriában nézegetek.

De én találnék jobbat szerintem mint ez a kocsi.

2010. jún. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/104 anonim ***** válasza:
70%
Rettenetes a színe bocsi. És igen, nőies, vagyis inkább plázabiccses. Inkább Volvot vagy Saabot.
2010. jún. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/104 anonim ***** válasza:
70%

ma 14:33


Az a köze hozzá, hogy ez valóban elhiszi, hogy itt most demokráciában él, és szidja az előző rendszert holott gőze sincs róla hogy milyen is volt..


Meg lehet nézni korabeli filmhiradókat kérem szépen,


pl itt


[link]


Volt olyan idő, amikor 3 méteres hó esett, és az emberek lapáttal dobálták el amit a vonat már nem bírt letolnia hóekével a sinekről..


De nem úgy mint ma, hogy leesik 10 centi, aztán megbénul az ország közlekedése..


És a régi öregek mégtöbbet tudnának mondani ezzel kapcsolatban..

2010. jún. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/104 anonim ***** válasza:
36%

Meg nézd meg a múltheti OBI katalógust, a vége felé ugyanolyan szabású étkezőgarnitúrát árulnak 30 ezerért mint amiket a múlt rendszerben használtak a hivatali várókban, csak azokon piros volt a kárpit is..


Itt ugyanazt etetik az emberekkel már évtizedek óta, aztán mindíg ráfogják hogy ez jobb lesz mint az előző..

2010. jún. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/104 anonim ***** válasza:

Miért lenne nőies? Én nő vagyok, és nekem fekete autóm van :) Akkor ennyi erővel az férfias autó? :):) Fekete kis Roverem van :) Semmi nőiesség nincs ebben, nekem tetszik.

Ja egyébként jártam én már nagy autóval is, amit valóban szinte nem vezet nő, és senki sem szólt le, hogy férfias a kocsim.

Ne foglalkozz másokkal, ez egy f*sza autó :) 21/N

2010. jún. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/104 anonim ***** válasza:
0%

szerintem ezért 2,3 milla nem olyan sok egy kocsiért. 9 milla. Na az már inkább.


Rám is lehet irígykedni:

Egy nyár Némethonban.

Egy nyár Ausztráliába.

Egy nyár Amerikában.

A családban két kocsi.

egyik 9 milla volt a másik "csak" 5.


De nem értem ezt a hozzá állást... Neked az Ő kazdagsága hol káros? Meg nyugtatlak: nem tőled lopta. Ez csak egy tipikus magyar genyes komunista sz@rházi ploretár irigykedő hozzá állás. Neked is megvolt arra a lehetőséged, hogy megteremtsd mind azt ami neki van. Ja, hogy te ehez nem vagy eléggé képzett/ügyes/bevállalós? Hát. Az már a tebajod.


Mondok egy példát:

Mikor 3 éves voltam (tesóim 5 és 19 (igaz ez utobbi csak féltesó)) szüleim akkor vették az első házunkat, addig csak bérletekben laktunk. Jön átt a szomszéd és már is kezdi: De jó, hogy apá vállalkoző és megengedhet magának ilyeneket! Bezzeg Ő a szeény! Mondja apám: Hmmm. Akarod, hogy bevezesselek a vállalkozói világba? Igen? Nos akkor előszöri is tőke kellene. Eladjuk a házadat és már kezdheted is!

Nyugodtak lehettek: akik ma gazdagok nem az égből kapták a pénzüket. És nem is a ti zebetekből vettég el.


Ezér végül itt és most szeretném tudatosítani mindenkiban:

A SZOCIALIZMUSNAK VÉGE!!!

2010. jún. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/104 anonim ***** válasza:
68%

Utolsó egy barom!!

Nem mindenkinek adott a lehetőség!!!!!!!!!!!!!

Jesszus!!!!


14:52-nek teljesen igaza van,egy kis elkényeztett kuki vagy.

2010. jún. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/104 anonim ***** válasza:
41%

Ó dehogy nem!

Csak mernikéne bevállalni.


Elismerem:

Vannak hátrányos helyzetű gyerekek (csak, hogy egy példát mondjak) akik családi körülményeikből kifolyólag nincsenek olyan jó helyzetben mint pl. én. Valóban ez tény és való. De tudod ha valaki igazán akar valamit akkor azt eléri. Jó nembiztos, hogy millárdos lesz, de messze túlszárnyalhatja azt a jövőt amit neki jósolta.

De tesség itt van két példa:

Elsőnek egy ismerősöm. 18 éves fiúrol van szó. Különösebben nem tehetséges vagy nem okos. De kitartó. Az apja iszákos (már meghalt) az annya vagy minimálbérért dolgozik vagy nem talál munkát. De az a gyerek akar. És belyutott az ország egyik elitt gimnáziumába. multkor (én is ott voltam) bezsélgetett egy ELTE-s tanárral, akik megajánlotta neki, hogy ha oda megy akkor intézkedik, hogy mindenképpen felvegyék. Azért az nemmondanám, hogy neki erre olyan sok kilátása volt. Ismétlem: ha valaki akar akkor bizony ott van a lehetőség.

Aztán ott van apum.

Rövid élettörténet:

Kiskorában (9 évesen) bekerült az árva házba, ahonnan csak 14 (?) évesen szabadult. Közben (amikor 12 éves volt) meghalt az apja. Nem mehetett csak egy szar középsuliba. Egyetemre nem vették fel. Úgyhogy nekiállt vállalkozni. És bejött neki.

Szóval: ha akarod összejön. Ha csak nyavajogsz, hogy valaki segítsen akkor nem.

2010. jún. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/104 anonim ***** válasza:
100%
19:02 én irigykedek rád! Csak nem azt kivánom h neked is legyen rosszabb hanem h nekem jobb! Nagy különbség :D
2010. jún. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!