Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem túl nőies autó egy 19...

Ez nem túl nőies autó egy 19 éves srácnak, és nem túl magas az ára?

Figyelt kérdés

Első autóm lenne, de sokan leszólták, hogy nőies. Konkrétan ezt az autót néztem ki, mert ár/érték aránya nagyon jó.

2,3 M-ért adják.


[link]


2010. jún. 8. 20:12
 61/104 anonim ***** válasza:
25%

nekem nagyon tetszik a kocsi:) a színével sincs baj. Az irigykedökre ne is figyelj, említésre sem érdemes. Amúgyis mi értelme lenne egy anonim oldalon felvágni...engem is leszóltak páran mert nem kell dolgoznom, egész nap itthon pihenek, de párom elvállalta hogy eltart. Ezekre is jöttek a féltékenykedések mert ök megdöglenek a munkában. Csak sajnálni tudom öket. Ha nektek olyan az anyagi helyzetetek, hogy megtehetitek miért ne vennéd meg? Evvel az erövel mindenki mondjon le minden kényelmi dologról, járjon lovaskocsival, mert az"felvágás". Ekkora baromságot!... Szóval vedd csak meg! Ha úgy érzed, hogy ki is érdemelted az mégjobb:)

22/L

2010. jún. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/104 anonim ***** válasza:
78%

Nekem tetszik, szerintem ez nem csajos autó. Bár a színe szerintem ronda, vagyis én biztos nem ilyet szeretnék, pedig lány vagyok. Ha én választhatnék, akkor feketét vagy pirosat szeretnék.

Megosztom veled apukám álláspontját, miszerint csak a fekete a férfias szín, meg a sötét zöld :D Ezen jókat szoktam szórakozni, de persze ha neked tetszik a színe, akkor tetszik, végül is tök mindegy, az a lényeg, hogy tudsz-e vezetni és megy-e az autó. A színe huszadrangú kérdés.

2010. jún. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/104 anonim ***** válasza:
70%

Nekem tetszik a kocsi is és a színe is!

Semmibaj sincs egyikkel sem!

Illik fiúhoz is lány hoz is, mivel olyan "semmilyen színű"

akkor lenne lányos ha rózsaszín lenne.

Biztonságos vezetést neked!

2010. jún. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/104 anonim ***** válasza:
33%

Szia. Az autó jó. De a színe sztem elég szar, csajos is meg öreges is. De tényleg át lehet festetni még úgy is belefér a 3 millába :D


Ezekre a az irigykedő kommunistákra meg ne figyelj őket biztos Észak-Koreába küldték tanulni fiatalkorukban Miami helyett =D

2010. jún. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/104 anonim ***** válasza:
18%

Azért az érdekes, hogy ha Mo.-on nem titkolja valaki a vagyonosságát, akkor abszolút jogosnak vélik az emberek, hogy kiosztják... Mert ezért bárkit legálisan földbe szabad taposni(?).


Mi lenne, ha örülnénk a másik szerencséjének? Vagy messze vagyunk még ettől...? Akkor legalább ne higgyük, hogy "jogos" bántani.

2010. jún. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/104 anonim ***** válasza:
34%

Igaza van az utolsónak :(( Szomoruan olvastam, ahogy irják, hogy vegyél visszább...(de miből?) mert válaszoltál a kérdésre? Annyira irigyek!!!

Ne foglalkozz velük, ilyenek az emberek:S

2010. jún. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/104 anonim ***** válasza:
21%
"Erdélyben voltam, lehet irigykedni" :DD hűű az talánmég jobb is mint Miami, tök irigyek vagyunk :D
2010. jún. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/104 anonim ***** válasza:
93%

Nőies??!! :O :o


Sztem teljesen rendben van a kocsi!!

2010. jún. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/104 anonim ***** válasza:
36%

Az 54 % os már túl van egy Fiat Bravon Egy Citröen Xsara 2 őn + Egy Suzukin + párszázezer levezetett kilométeren...



És tapasztalatból állítja, hogy

NEM ÉRDEMES DRÁGA KOCSIT VENNI,

csak ha 20 millión felül van..



Azok valóban megbízhatóak, de a többi mind csak Burago autó, jól néz ki és semmi több 1 év vagy 2 és kuka és a nagy kocsi egyébként is gáz ezekre az utakra, meg főleg a belvárosba vagy parkoláshoz...


Én már így a harmadik két - három év után "kidobott" kocsi után bánom, hogy az első nem DAIHATSU volt!!!


Mellesleg nem vagyok irígy, csak baromira tudom sajnálni amikor lerobbanva látok úton útszélen ilyen pár éves meg "menő" autókkal embereket..


(olyankor mondom is magamban, hogy nah a hülye médiaagymosott divatbzi)

2010. jún. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/104 anonim ***** válasza:
13%

"olyankor mondom is magamban, hogy nah a hülye médiaagymosott divatbzi" - mert az elképzelhetetlen számodra, hogy valaki máshogy gondolkodik mint te? És mégis jól? Vagy csak te tudod a tutit?


Mert akkor ritka "egyszerű" a világfelfogásod. Ebben az esetben: mindenki "bzi", aki nem 500 ezres használt autót vesz. Ez igen!

2010. jún. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!