Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem túl nőies autó egy 19...

Ez nem túl nőies autó egy 19 éves srácnak, és nem túl magas az ára?

Figyelt kérdés

Első autóm lenne, de sokan leszólták, hogy nőies. Konkrétan ezt az autót néztem ki, mert ár/érték aránya nagyon jó.

2,3 M-ért adják.


[link]


2010. jún. 8. 20:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/104 anonim ***** válasza:
75%

Mit kell féltékenykedni? Ő kaphat kocsit, hadd örüljön már neki! Nektek (nekem) attól még nem lesz kocsitok, hogy elveszitek az ő örömét is!


Sztem nem rossz kocsi, a színe (nekem személy szerint) kicsit fakó, de annyi baj legyen. Nem tudom, minek kell mások véleményével foglalkozni, ha tetszik, és NEKED tetszik, vedd meg. Kit érdekel, hogy ki mit mond? Örülnének ha lenne autójuk. Sztem nem nőies, de nem is férfias. Kif. nőies kocsit csak egyet tudok, a Nissan Micrát, de sztem az tök cuki :-) (Formája miatt, nem a márkája következtében.)


Másik válaszolóknak, akik azt írták, hogy a BMW férfiautó... Nem vagyunk egy véleményen, sztem nem az, mitől lenne? A BMW egy viszonylag jó kocsi, azok a férfiak mondják, hogy nőknek nem való, akik féltik a valagukat, hogy a nők túltesznek rajtuk és kénytelenek a férfiasságukat azzal bizonygatni, hogy mindent, ami kicsit is jobb, férfiasnak titulálnak.

2010. jún. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/104 anonim ***** válasza:
92%

Azta. Ilyen kocsit kapsz és még válogatsz is? Nekem ilyen lenne nem érdekelne a színe. Viszont ha ilyent kapsz akkor már csak van még pár százezretek arra hogy átfessétek olyanra amilyen neked tetszik.

Én az 1.1-es Trabantomnak is örültem, azt is akartam és nem érdekelt hogy sima natur szürke :D

2010. jún. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/104 anonim ***** válasza:
65%
Szánalmas ez az 54%-os. Uszít, leszól, beszól, irigykedik, kioszt, acsarkodik, uram atyám...
2010. jún. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/104 anonim ***** válasza:
64%

Én abszolút nem vagyok irigy, sem féltékeny...ugyan már...mire?????

Inkább sajnálom a srácot, ahogy itt előadja magát....ügyesen belecsempészve a mondatokba a családi hátteret...szerintem csak dicsekedni jött ide, akkor meg fogadja el, hogy hurrognak....

Normális férfi tudja mit akar, hogy tetszik-e neki, vagy nem és ÖNÁLLÓ döntést hoz, leszarja hogy ki mit gondol....

Nem a GY.K. oldalon kér vadidegenektől tanácsot....

Csak hogy értsétek mire gondolok: Bőven elég lett volna ha a Miamis duma helyett azt mondja: nyelvtanulás miatt halasztottam...

Az anyukája és apukája kocsijára meg senki nem volt kíváncsi, mégis kitálalta...

Meg ez a külföldi partnerekkel tárgyalós duma...komolyan vehetnek egy gimnazista fiút....attól hogy lefordítasz 1-2 mondatot...

És tényleg ne haragudj meg érte, de vegyél vissza kicsit!

2010. jún. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/104 anonim ***** válasza:
35%

Utolsónak teljesen igaza van!!!


Valaki írta hogy a féltékeny beszólógatósok meg biztos nem beszélnek angolul...hát,ha az ő seggük alatt is lenne ennyi minden akkor beszélnének idegen nyelvet..!!

Így nagyon könnyű!!!


Érj el valamit önerőből és akkor nem lesznek ilyen bántó és szerintem jogos hozzászólások!!


Ja,és egyébként,de,nagyon csajos a kocsi...:-))

2010. jún. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/104 anonim ***** válasza:
84%
GYÖNYÖRŰ!!!!♥
2010. jún. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/104 anonim ***** válasza:
83%
Ezeket a kocsikat úgy hívják: pénisznagyobbító!
2010. jún. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/104 anonim ***** válasza:
79%

Mert ha te lennél az ő helyében nem lennél oda?

Én pl 1 évig kint voltam Los Angelesben cserediákként még anno, mert apám cégtulajdonos, megtehettem. Azóta én külön élek tőlük, engem soha nem pénzeltek, nem is várom el, dolgozok, de attól még szívesen "dicsekszek" vele, hogy éltem kint is. Nem azért mert ez nagyképűség, hanem a mai világban sajnos kevesen tehetik meg, és esetleg jó érzés, hogy ha neked ez sikerül.

Amúgy attól mert pénzesek voltunk, sosem volt jó életem. Hiába volt apám milliomos, ha emberileg egy nagy f*sz volt.

2010. jún. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/104 anonim ***** válasza:
71%

"Ilyen kocsit kaphatsz és még válogatsz is?" vagy valami ilyen beszólás volt. Hülye vagy? Már hogy ne válogatna?


Az, aki többször is beszólogatott és irigykedett, nyugi, csak magára haragszik, mert már 30 éves és nincs autója.


Nagyon szép ez a kocsi, a színe miatt lehetne max nőies, de szerintem egy 19 éves srácnak teljesen rendben van.


Van barátnőd? :D csak vicc.

2010. jún. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/104 anonim ***** válasza:
63%
előző vagyok, 19L
2010. jún. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!