Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem túl nőies autó egy 19...

Ez nem túl nőies autó egy 19 éves srácnak, és nem túl magas az ára?

Figyelt kérdés

Első autóm lenne, de sokan leszólták, hogy nőies. Konkrétan ezt az autót néztem ki, mert ár/érték aránya nagyon jó.

2,3 M-ért adják.


[link]


2010. jún. 8. 20:12
 51/104 anonim ***** válasza:
88%

Ha én látok egy ilyen kocsit két dolog jut az eszembe:

1. vagy egy kicsinyes kispolgári nő vezeti.

2. vagy egy jólmenő vállalkozó 8férfi) ül benne

2010. jún. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/104 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagyok rád irigy, Kedves Kérdező, de ígérj meg v.mit: SOHA NEM ÜLSZ VOLÁN MÖGÉ, HA TÚL FÁRADT VAGY, HA ITTÁL, VAGY MÁST SZEDTÉL BE, ÉS MINDIG FELELŐSSÉGTELJESEN FOGSZ KÖZLEKEDNI AZ UTAKON!
2010. jún. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/104 anonim ***** válasza:
92%

a színe nem tetszik de szerintem nem csajos! de a BMW-t nem szeretem szép szép de folyton az autószerelőnél van!


autószerelő felesége

2010. jún. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/104 anonim ***** válasza:
38%
Honnan van 2 millád 19 évesen?
2010. jún. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/104 anonim ***** válasza:
67%
Olvasgatom a korábbi válaszokat. Itt mindenki féltékenykedik hogy volt Miamiban egy évig. Akkor rám is lehet irigykedni. 2szer 2hétig voltam Erdélyben,nagyon jó volt.Cserediák voltam.S utána Drezdában voltam 3hétig. Uniós támogatás által. Ott jöttem össze a párommal.Sőt a barátnöm 3évig élt Moszkvában.S utána jött haza Magyarországra/jó szüleivel volt kint.
2010. jún. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/104 anonim ***** válasza:
74%

A fél családom Miamiban lakik, így amíg ált. sulis és gimis voltam majdnem minden második nyaramat ott töltöttem...marha unalmas egy hely, de mind1. A lényeg az, hogy ebből látszik: nem vagyok féltékenykedő, mégis egyetértek részben azokkal, akik szerint ez gáz.

Csak én úgy fogalmaznám meg, hogy így eléggé el van kényeztetve, és az apja is csak arra tanítja meg, hogy ha pénzed van, fel kell vele vágni, mer az menő...

Ha én meglátok egy fiatal srácot ezzel suliba menni vagy csak simán vezetni, tutira úgy gondolom, hogy egy s*ggfej, és csak a szőke csitrik nem fogják ezt így gondolni. Nekem úgy tűnik, azért nem vagy reménytelen eset agyilag, szóval, ha értelmes lányt akarsz összeszedni, szerintem ne vedd meg. AMÚGY nem nőies, hanem nagypapis. Az a két év meg szerintem nem számít "megdolgozásnak" Vannak jó kis autók olcsóbban de jó kis törésteszttel...de persze nehogy kilógj a sorból...Ég óvjon engem egy olyan helytől, ahova a kölykök popsija alá már a gimiben betolják az autót :S (igen, nem a drága a lényeg...a gyerekem eleve autót nem fog kapni tőlem míg le nem érettségizik, és nem lesz rá tényleg szüksége!)

2010. jún. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/104 anonim ***** válasza:
91%
22:11 voltam: 21/L vagyok
2010. jún. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/104 anonim ***** válasza:
80%
Én csak egy kocka Lada t tudtam venni és dolgozok. Egyeseknek jól megy... 22/f
2010. jún. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/104 anonim ***** válasza:
79%
Apámnak is 316osa van, 2000es. Nem értem mit rinyálnak én is ezzel járnék, csak hát külföldön van. Tök átlagos manapság egy BMW... annyi baj van vele, illetve a Mercivel, hogy cigánykocsi lett. Lexus, Volvo, Aston Martin, ha választhatnék ezek közül, nem sok cigány jár velük és pont azért néznek meg, mert amúgy sincs sok az utakon.
2010. jún. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/104 anonim ***** válasza:
67%
Az életed során ez legyen a legnagyobb gondod, de irigyellek?!
2010. jún. 13. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!