Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem túl nőies autó egy 19...

Ez nem túl nőies autó egy 19 éves srácnak, és nem túl magas az ára?

Figyelt kérdés

Első autóm lenne, de sokan leszólták, hogy nőies. Konkrétan ezt az autót néztem ki, mert ár/érték aránya nagyon jó.

2,3 M-ért adják.


[link]


2010. jún. 8. 20:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/104 anonim ***** válasza:
34%

Mellesleg nem értelek..


Azt hiszed ha a 10 éves BMW del mész neki a fának akkor nem kampec?


Tele vannak hírek 150 lóerős kocsikról szóló riportokkal amik fára csavarodtak meg kettészakdtak aztán 2 en meghaltak egy meg nyomorék lett.

Az átlagéletkoruk az utasoknak meg 17 év..


Japánkocsikból meg simán kapsz már 3 kilóért tök jókat, de igaz, ki ne lóg a sorból ha a haverék lexusokkal járnak oviba..

2010. jún. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/104 anonim ***** válasza:
73%

Übergusztustalan ez a féltékenység, ha nekem lett volna lehetőségem Miamiban nyelvet tanulni, vagy két éve ilyen jó kocsit venni, simán éltem volna vele... És aki lehurrogja a kérdezőt, hogy 19 évesen még gimis, az gondolom fele annyira sem beszél angolul, mint ő.. Miért kell mindig ezzel a bántó bunkósággal jönni??

Amúgy off vége: sztem fasza kocsi, nem lesz baj vele.

21L

2010. jún. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/104 anonim ***** válasza:
65%

- no comment


szerintem a lényeg mindenki előtt látható.

2010. jún. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/104 anonim ***** válasza:
70%

Féltékeny, kötekedő majmok.

Nekünk sem jut ijen kocsira, sem Miamira sem egyéb "luxusra". Mégsem vagyok féltékeny a srácra.


Szerintem baromi jó kocsi. Vágj bele:)

2010. jún. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/104 A kérdező kommentje:

Az "szívj"-et én marihuana szívásra értettem.

Úgyhogy, elnézést a kellemetlenségekért.

2010. jún. 8. 22:51
 36/104 anonim ***** válasza:
37%
Csak nem a Harvard universityre jartal az usa-ban?
2010. jún. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/104 anonim ***** válasza:
60%

Undorító az az irigység, ami süt egyesekből. Az ilyenek csinálták a kommunizmust.

Én nő vagyok, nem fordult meg a fejemben, hogy nőies lenne. Szép kocsi, motorikusan meg nem látjuk. Ha úgy is OK, vedd meg, esztétikailag minden OK vele.

2010. jún. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/104 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de szerintem ez az autó egyáltalán nem számít luxusnak.

105 lóerő, és egy új Suzuki Swift árába kerül, pár százezerrel kevesebbe.

2010. jún. 9. 13:58
 39/104 anonim ***** válasza:
87%
Nem nőies. De szerintem nem egy 19 éves fiúnak való. Tipikus menő csávó autó amire buknak a lányok de kategorizálnak is miatta rendesen. Én egy szolidabb autót vennék a helyedben.
2010. jún. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/104 anonim ***** válasza:
82%

Szia!

Nekem egy swiftem van és az valóban drágább vol az extrákkal mint ez. Én alapból utálom a bmwket meg kb mindneki azért van 10-20-30 éves bmw- mert az a menő. Ha neked tetszik vedd meg és szerintem aki meg basztat azzal h kapsz 3 millát kocsira az csak irigy. Tudom sokan nem tehetik meg hogy drágább autókkal járjanak de nem értem miért kell féltékenykedni. Szerintem minden szülő meg tenné ha tehetné.Én érettségi után kaptam mivel a 40 kilóméterre lévő főiskolához igy nem kell kolisnak lennem hanem haza járhatok és ez igy sokkal jobb.

2010. jún. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!