Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok a barátom 17.2...

16 éves vagyok a barátom 17.2 éves kapcsolat után megengednétek hogy a lányotok a barátjánál aludjon?

Figyelt kérdés
Mert nálunk nem engedik hogy együtt aludjunk! csak azt hogy ő itt aludjon...
2010. jún. 8. 21:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. jún. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 17 éves. Én nem engedem bár tudom hogy már nem szűz. Minden szülő más, de mind azt szeretné ha értékes ember válna a gyerekéből. A korlátok amiket szabunk nem rosszindulaból vannak. tetszik vagy sem, még gyerekek vagytok, ezt igazán majd akkor tudjátok meg ha ti is szülők lesztek. Még 18 évesen is nehéz lesz elfogadni hogy felnőttetek, ez az időszak nemcsak nektek nehéz, nekünk is. Fogadd el a szüleid döntését, ha eddig működött így a kapcsolatotok, ezután is működni fog!
2010. jún. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!