Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem az apukám?...

Miért ilyen velem az apukám? Nagyon szomorú vagyok

Figyelt kérdés

Anyukámék 3 éve elváltak. Én apukámnál maradtam. hogy miért? jókérdés.énsemtudom. befolyásolt anyagliag, és kicsi voltam, naiv.

3éve kezdődött az egész. Mikor elköltözött anyukám,apu már aznap kiablát velem meg minden. azóta ezt csinálja.3 évig tűrtem. egy rossz szót nemszólok hozzá,nem is merek egyébként hozzászólni. Bátyám az "ő egyetlen pici fia", vele mindig nevetgél,szórakoznak, meg együtt is dolgoznak, és mikor apu hazajön pl azért odít velem,meg úgy beszél velem mint a kutyákkal,mert pl.nem húztam el a függönyt teljesen, meg ilyesmik, vagymert elmegyek a barátaimmal sétálni.

nagyon fáj hogy így bánik velem. párszor leakartam vele ezt megbeszélni hogy változzunk,de megint csak veszekedés lett a vége és volt amikor igy 3 napig nem is szólt hozzám.

a szivem szakad meg, ha látok egy lányt az apukájával...

nagyonrossz. 3napja egyfolytában zokogok,de nem merek anyukámhoz költözni mert félek, hogy aztán bántana is.

miért ilyen velem? hol rontottam el? 15 éves vagyok és egyedül látom el magam szinte, akkor meg miért vagyok én a hibás?

kérlek segítsetek:(nagyon nagyon szomorú vagyok!

köszönöm...15/L


2010. jún. 9. 19:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
az én anyum is elvált az apámtól már minden nyáron apámnál vok,az uncsitesóimmal eggyütt!3 évesen váltak el apám naponta 5 korty viszkit iszik!
2010. jún. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
és az anyám azóta idegbeteg dokihoz is jár ráadásul cigizik is!:(elszomorító!!
2010. jún. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan fàj neki,hogy elvàltak és valami zavarhatja.Talàn hasonlitasz az anyukàdra.Ha nem viselkedik veled,ugy ahogyan egy apànak lenne illõ menj el nyugodtan az anyudhoz,majd talàn akkor az apud észreveszi,hogy nem viselkedik rendesen veled.
2010. jún. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sajnálom,hogy ilyen az apád!Csak egy megoldás van mégpedig az anyukád.Muszáj,hogy beszélj vele!Ez így nem mehet tovább!Teljesen kikészülsz.Attól pedig ne félj,hogy bántani fog.Eddig sem bántott nem hiszem,hogy ezért megverne.
2010. jún. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát szerintem elősször hívd meg telon vagy személyesen mond el neki hogy hogy bánik veled az aopud és akk ha megbeszélitek akk anyukádnak is ott kéne lennie amikor elmndod amudank hogy elköltözöl egy kis időr( azé kis időre mert akk talán nme lessz oan mérges mithogy azt monfanád hogy : anyához kölzötök véglegesen) sztem.. de ez csak az én véleményem .. am tom mie nlehet uncsimal ugyanez van csak neki öcse van és ő a mindene uncsim meg csinálhat mindent és ő is kapott azé szidást mert h a függönyt enm rendesen tolta el vagy hogy a monitor kicsit beljebb csúszott
2010. jún. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát úgy ítélem meg kívülállóként, hogy igen nyomós oka volt, ha apádhoz kerültél. Úgy értem, sok kell ahhoz, hogy ne egy anya kapja válás után a gyerekeket.

Miért váltak el a szülők? Mi van édesanyáddal? Úgy gondolom, nem lenne jobb nála sem neked, különben nem apádnak ítél a bíróság. Illetve ha inkább belement, hogy apád neveljen titeket, akkor az már elárulja, milyen anya...

Becsüld meg apádat, nehéz lehet neki!

2010. jún. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát szerintem elősször hívd meg telon vagy személyesen mond el neki hogy hogy bánik veled az aopud és akk ha megbeszélitek akk anyukádnak is ott kéne lennie amikor elmndod amudank hogy elköltözöl egy kis időr( azé kis időre mert akk talán nme lessz oan mérges mithogy azt monfanád hogy : anyához kölzötök véglegesen) sztem.. de ez csak az én véleményem .. am tom mie nlehet uncsimal ugyanez van csak neki öcse van és ő a mindene uncsim meg csinálhat mindent és ő is kapott azé szidást mert h a függönyt enm rendesen tolta el vagy hogy a monitor kicsit beljebb csúszott
2010. jún. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez nem a te hibád. Sajnos az apukád nem becsül meg téged, nem fogja fel, hogy milyen értékes vagy. Esetleg nem avgy jó tanuló, vagy túlságosan érdekes a stílusod? (Mondjuk tele vagy piercingel, vagy emos vagy, esetleg rocker, ilyenekre gondolok.)
2010. jún. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Sokszor nehéz a szülőkkel, apádnak viszont nincs könnyű dolga. Egyszerre legyen apa és anya.

Gondolom, annak oka van, miért apáddal élsz. Magyarán anyád nem éppen az a fajta, akire támaszkodhatnál. Apáddal próbáld rendezni a kapcsolatot, mivel vele élsz. Ha most haragszol is rá, ő az, aki nevel és szeret.

Egy igazi anya nem mondd le a gyerekeiről és nem is veszik el tőle válás esetén.

2010. jún. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat.

anyukámnak itélt a bíróság de mint mondtam, annyira naiv voltam hogy apu befolyásolt h maradjak itt, tehát igy kerültem apuhoz. anyukámat nagyon nagyon szeretem és ő is engem és mostis nagyon hiányzik:(

amúgy nemtudom... se a stílusom nem extrém mármint nemvagyok se emós se rocker piercingem sincs.

jótanuló vagyok (4,3), elvégzek minden házimunkát itthon ráadásul mellette diákmunkában is dolgozom...

2010. jún. 9. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!