Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem az apukám?...

Miért ilyen velem az apukám? Nagyon szomorú vagyok

Figyelt kérdés

Anyukámék 3 éve elváltak. Én apukámnál maradtam. hogy miért? jókérdés.énsemtudom. befolyásolt anyagliag, és kicsi voltam, naiv.

3éve kezdődött az egész. Mikor elköltözött anyukám,apu már aznap kiablát velem meg minden. azóta ezt csinálja.3 évig tűrtem. egy rossz szót nemszólok hozzá,nem is merek egyébként hozzászólni. Bátyám az "ő egyetlen pici fia", vele mindig nevetgél,szórakoznak, meg együtt is dolgoznak, és mikor apu hazajön pl azért odít velem,meg úgy beszél velem mint a kutyákkal,mert pl.nem húztam el a függönyt teljesen, meg ilyesmik, vagymert elmegyek a barátaimmal sétálni.

nagyon fáj hogy így bánik velem. párszor leakartam vele ezt megbeszélni hogy változzunk,de megint csak veszekedés lett a vége és volt amikor igy 3 napig nem is szólt hozzám.

a szivem szakad meg, ha látok egy lányt az apukájával...

nagyonrossz. 3napja egyfolytában zokogok,de nem merek anyukámhoz költözni mert félek, hogy aztán bántana is.

miért ilyen velem? hol rontottam el? 15 éves vagyok és egyedül látom el magam szinte, akkor meg miért vagyok én a hibás?

kérlek segítsetek:(nagyon nagyon szomorú vagyok!

köszönöm...15/L


2010. jún. 9. 19:13
1 2
 11/14 Böse válasza:
Tudom hogy mondani könnyű, de én a helyedben elmennék anyukádhoz. Így egyszerűen nem lehet élni, és ha ő egyszer eldöntötte hogy utálni fog, akkor ezen te nem fogsz tudni változtatni, akkor se ha megszakadsz. Ha így folytatod maradandó lelki sebeid lesznek, ahhoz meg még fiatal vagy.
2010. jún. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval. Csak Ő az egyetlen reményed még. Én a helyedben felkeresném az anyukádat. Ne hagyd, hogy apukád úgymond tönkre tegye az életedet!
2010. jún. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

De anyukáddal nem volt jó a viszonyod,v volt valami gond? Nem hiszem h ok nélkül maradtál apukádnál,csak ezt nem akarod leírni. Az h 3éve volt ez a döntés,h apádnál maradj,nem változtatható meg? Anyukád nem látja h neked mégsem jó apádnál, jobb lenne neked vele, nem segítene neked ha elmondanád a bajod? Lelki terrorban élsz,ami lerombolja a személyiséged, később még ennél is rosszabb lesz,ha nem lépsz...

Amúgy 15évesen te milyen diákmunkát végzel? Mert azt csak nyáron lehet szülői beleegyezéssel,na mindegy.

Sok sikert!

2010. jún. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

15 évesen diákmunka, vagyis egy büfébe dolgozom, és apu legjobb haverjánál.


anyukám mindig mondja hogy menjek.. de egyszerűen képtelen vagyok itthagyni a barátaimat, az iskolát,és elköltözni 150 kilométerre.

2010. jún. 10. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!