Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válás vagy nem? Delemmába...

Válás vagy nem? Delemmába vagyok. Férjem vagy dolgozik vagy focizni jár el. A lányát és engem teljesen elhanyagol.

Figyelt kérdés

Szerelem már elmúlt részemröl.

Csak a gyerek köt össze vele.

Ti válnátok vagy a gyerek végett inkább maradnátok a párotokkal?


2018. márc. 11. 17:43
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
96%
Válj el, ha nem érdekli, amit mondasz, feleslegesen vagy vele.
2018. márc. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
53%
Mit jelent az, hogy homokba dugja a fejét?
2018. márc. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
72%
Nyilvánvaló, utolsó. nem hajlandó tudomást venni a problémákról.
2018. márc. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
36%
Valószínűleg nem érzi jól magát otthon, ahol nem örülnek neki, nem várják haza.
2018. márc. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
6%
És ha felmond a munkahelyén, lemond a focizásról, akkor te eltartod? És fizeted a gyógyszereit, amik a zéró mozgás/túlsúly miatt kialakult betegségeire kellenek? Ha közben sokat foglalkozik veletek.
2018. márc. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
63%
"Valószínűleg nem érzi jól magát otthon, ahol nem örülnek neki, nem várják haza." Hát persze, nyilván csak a nő meg a gyerek a hibás.. mindenben, mindig.
2018. márc. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
88%

Ha a szerelem elmúlt és a szeretet és tisztelet sem maradt meg a másik iránt, és viszonzás sincs (írtad, hogy elhanyagol titeket), akkor válnék. Mégis miért maradnál vele? A gyerek felnő, kirepül, de meg ottmaradsz egy boldogtalan kapcsolatban egy idegennel és azon fogsz siránkozni, hogy mikből maradtál ki 20 év alatt.

A gyerekednek ezzel azt a példát mutatod, hogy bármennyire is sz'r helyzetben van, ne változtasson.

2018. márc. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam hogy a mondjon fel hogy velúnk legyen.

Volt munka nélkül is és eltartottam!

Hogy ő neki be legyenek betegségei járjon csak el focizni.

Én se járok sportolni,mert családom van,a család az első

De majd akkor én megdöglök mert nem sportolok

2018. márc. 11. 20:12
 19/28 A kérdező kommentje:

Sokat dolgozik!

De mikor itthon is lehetne hogy együtt legyünk elmegy focizni

Ha meg netalán mégse megy el focizni,leül a telefont nyomogatni,cigizget,kávézgat

Sem apaként nem teszi oda magát,sem férjként

2018. márc. 11. 20:17
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Azért érdemes lenne egy kísérletet tenni a rendbehozatalra, ha van rá esély. Mindenkinek jobb egy családban élni, mint külön, persze nyilván csak akkor, ha az családnak nevezhető. A kommunikáció az első lépés, és érdemes lenne pénzt szánni szakértőre: mediátorra vagy párterapeutára, hogy szót tudjatok egymással érteni. Ez nem egy alkalmas dolog. Belőled is csak a saját indulataid beszélnének, ő ezt támadásnak venné, és vagy visszatámadna vagy kihátrálna, erre való a szakember, aki gondoskodik róla, hogy a felek ne a másikat ócsárolják, hanem a saját érzésüket mondják el, hallgassák meg beleszólás, vita nélkül a másikat, próbálják beleképzelni magukat az ő helyébe, megérteni az ő mozgatórugóikat, könnyen kiderülhetnek olyan szempontok, amikre magatoktól nem is gondoltatok, és ki lehetne alakítani egy olyan életformát, ami mindkettőtöknek megfelel, ehhez nyilván rugalmasság kell. A focit például én teljesen el tudnám fogadni, neki arra (játék, kikapcsolódás, haverok, mozgás) szüksége van, ez jót is tesz neki, de cserébe te is kérhetsz én-időt, mert arra neked is szükséged van. A nő és férfi közötti különbségről se szabad elfeledkezni, a férfi kevésbé beszédes, és kevésbé szereti szavakkal kifejezni az érzelmeit.
2018. márc. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!