Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válás vagy nem? Delemmába...

Válás vagy nem? Delemmába vagyok. Férjem vagy dolgozik vagy focizni jár el. A lányát és engem teljesen elhanyagol.

Figyelt kérdés

Szerelem már elmúlt részemröl.

Csak a gyerek köt össze vele.

Ti válnátok vagy a gyerek végett inkább maradnátok a párotokkal?


2018. márc. 11. 17:43
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Utolsó,igazad van

Kell én idő is.

Reggel 4:40kor kelek rohanok a gyerekkel,majd meló ,5:30 körül haza rrek a gyerekkel,akivel lennem kell,főzés stb.

Este 10 kor fekszek le.

Nincs kire hagynom a gyereket egy órára ,nemhogy énidőm legyen

2018. márc. 11. 21:25
 22/28 anonim ***** válasza:
70%

Teljesen jogos az igényed, de ezt meg kell vele beszélni. Illetve át kell gondolni a napirendedet, mi az, ami kihagyható. Pl a főzés. Írd be ide a napi beosztásodat vagy privátban is írhatod. Külső szem megláthat olyat, amit belülről, aki már beleszokott, nem.

Senki rokonotok vagy barát nincs?

Csak zárójelben mondom, hogy ha egyedül maradsz, nem lesz kevesebb a munka, maximum néhány zoknival a mosás, tehát ez a te problémádra, hogy túlterhelt vagy, nem megoldás.

Mennyi idő után házasodtatok össze? Szerelemből? Ő is akarta a gyereket? Mit szerettél benne akkor? Milyen tények alapján gondoltad, hogy lesz az ideális társ? Hány évesek vagytok? Hány éve vagytok házasok? (Privátban is jöhetnek a válaszok.)

2018. márc. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Senkim nincs sajnos aki segítene bármibe is.

Nagy szerelemnek ígérkezett 7 éve

Én 28 voltam ő meg 32

Mondhatni hamar jött a gyermek,egy év után terhes lettem

De örúltünk,terveztük

Aztán mióta gyerek van......szétestünk

Ő alig van otthon,nekem a munkahely,gyerek,háztartás

Na hát persze mire feleségnek is lennem kellene hulla vagyok

Egyszer rávettem hogy segítsen néha (még nem focizott) a házimunkába ,talán nem lennék este hulla.1 hétig ezt azt segített,akkor rendbe is voltunk,de utána megint semmi

Munka,telefon nyomkodás,film nézés ennyiből áll egy napja ha otthon is van

2018. márc. 11. 23:13
 24/28 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem segít semmit, nincs közös téma és közös program, hagyd ott! A gyereknek is csak árt egy rossz házasság.
2018. márc. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Így könnyű gyereket tervezni és örülni neki... ráhagyok mindent az asszonyra, oszt’ jólvan.


Mi lenne, ha amikor otthon épp telefont nyomkod/filmet néz, akkor te felpattansz, közlöd hogy mész aerobikórára, barátnőzni, bárhová... és ott hagynád vacsi nélkül, csináljon egy-egy szendvicset, nem hal bele. Gyerekre is vigyázhat filmezés helyett heti néhányszor. Ne magadban szomorkodj, intézkedj határozottan.Muszáj kiharcolni magadnak amit akarsz.

2018. márc. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
46%

Mondod neki konkrétan, hogy mit csináljon? Szoktad egész konkrétan megkérni valamire? Vidd le a szemetet, hozzál két kiló krumplit, teregess ki. A házimunka megosztása nem "segítés", ugyanis az nemcsak a te dolgod. Ki kell alakítani egy rendet, hogy ki mit csinál.

Le kell ülni vele beszélni. Meghallgatni, hogy ő mit gondol. Nem lehet, hogy depressziós? Ez ma népbetegség és többek közt a passzivitás jellemzi. A munkahelyén minden rendben van?

2018. márc. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Pandas74 válasza:
0%

Ugy kezdted......a szerelem elmult....kerdes akarod -e meg ezt az erzest,tudod-e meg iranta erezni?

Nos....alapbol a csalad egyben maradasara tennem le voksomat...DE? ha nem tudtok,nem akartok valtoztatni ,akkor legjobb befejezni.Nincs ra garancia ,hogy jobb lenne egyedul,vagy massal,csupan eselyt adhatsz magadnak egy uj eletre....donthetsz ugy is ,hogy maradsz abban amiben vagy,es beletorodsz ....En nem ezt tettem...20 ev utan mondtam ki.hogy vege,de elotte 7 evet elvesztegettem az eletembol,(es a nejemebol is ugyanannyi ment el )....vegul ugyanoda jutottunk,valunk,ezzel egyutt veszik a vagyon a csalad ,a minden......VISZONT ADUNK EGY UJ ESELYT MAGUNKNAK!

Nem erdemes hat halogatni a dontest,igaz,hogy nalatok meg kisebb a gyermek,es igy nehezebb is talan,dde keresd meg azokat akik segithetnek,melled allhatnak.

Ne halogass,mert az sehova sem vezet,ugy jarhatsz mint en,hogy a halogatasommal elvesztettem azt,akivel most talam boldog is lehetnek,es most csak sovaroghatok utana!

2018. márc. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

“Ne halogass,mert az sehova sem vezet,ugy jarhatsz mint en,hogy a halogatasommal elvesztettem azt,akivel most talam boldog is lehetnek,es most csak sovaroghatok utana!”


A kérdező nem lépett félre, veled ellentétben. Így aztán igen rossz tanácsot adsz. Eleve rosszul hangzik egy megcsaló exférj szájából a párkapcsolati tanács.

2018. márc. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!