Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekek, munka és partner...

Gyerekek, munka és partner összehangolása?

Figyelt kérdés

Fiatal anyuka vagyok, két gyerekkel "egyedül". Azért az idézőjel, mert van mellettem egy férfi, de ugye nem az ő gyerekei, nem várhatom el, hogy ugyan annyit törődjön velük, mint én.


Reggel 4.45-kor kelek, mindenkinek készítek ennivalót (eldobozolom, szendvicset készítek), kávét főzök, elkészülök és indulok dolgozni. Én 6.00-14.00/15.00-ig dolgozok. Ő elviszi a gyerekeket bölcsibe, suliba, aztán megy dolgozni.

Végzek, elintézem, amit tudok (posta, bank...), megyek a bölcsibe, onnan a suliba. 16.30 körül hazaérünk, esetleg játszótérre megyünk. Aztán főzés, fürdés, evés, pihenés. 21.00-tól a gyerekeknek általában alvás. Aztán megjön ő is, vele is jó lenne időt tölteni, de este 10-re nagyon fáradt vagyok. Jobb esetben kibírom éjfélig, egyig. Aztán alszok pár órát (2-4 óra általában) és újra indul a nap.


Tegnap már ülve elaludtam, míg vártam a nagyobb gyerekre.


Hogyy lehetne mindenkinek jó és még én is tudnék pihenni?

A tegnapi napom fele kb kiesik, annyira fáradt voltam.


2018. ápr. 14. 10:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nincsen segítséged, pl egy nagyszülő, aki néha vigyázna a gyerekekre? A gyerekek vérszerinti apja hol van. A történetből?
2018. ápr. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy 10kor szépen lefekszel. 7 óra alvás kell mindenkinek. Egy héten mondjuk 2x engedélyezel magadnak egy kilengést, amikor éjfélig filmeztek, vagy beszélgettek, vagy gyakoroljátok a káma szutrát. És akkor egy kipihent anyuka a hét többi napján is jobb fej a délutánokon mindenkivel.
2018. ápr. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
Másik megoldás, hogy keresel egy munkát, ahol nagyjából 8-tól 5-ig dolgozol, és akkor tudtok emberi időben feküdni meg kelni együtt.
2018. ápr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
Van-e a gyerekek apjának 2 hetente láthatás, illetve van-e bármilyen segítség (nagyszülők, kisgyerekes barátnők) akikkel meg lehet beszélni hogy 'megosztjátok' h délutánonként egy pár órára vigyáztok egymás gyerekeire? Vagy csak annyi h hetente felváltva valaki hazahozza a gyerekeket h addig is tudj pihenni? A párod hány órát dolgozik amúgy hogy 9-kor ér haza?
2018. ápr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%

Nem kell olyan korán kelni: csináld meg este a szendvicseket.

A postán meg a bankban nem tudom mit csinálsz, csekkeket lehet online befizetni, banki ügyek 99%át szinten lehet online intézni.

Nem kell mindennap játszótér, elég a hétvégén, játszani otthon is lehet.

Főzni se kell mindennap, lehet azt is csak hétvégén, vagy kétnaponta. Ha mindennap van rá igényed, akkor válassz fél órás eteleket.


A partnered amúgy csinálhatna valami mást is, pont ráérne a bankot meb a postát intézni, ha nem megy ah online ügyintézés

2018. ápr. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Ő 8-22-ig dolgozik.

Senkink sincs itt, a szüleim messze laknak (3 órányi utazás), a gyerekek apja...új párja van, így nem is beszélünk. Nincs segítségem.

Azért nem fekszek le hamarabb, mert ha szex nincs is, mégsem jó, ha napokig csak írásban kommunikálunk. Sok jóra nem vezetne, okkal érezné elhanyagoltnak magát.

2018. ápr. 14. 11:00
 7/21 anonim ***** válasza:
53%
Napi 14 órát dolgozik ? Baxus. Keressen másik helyet.
2018. ápr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nem minden nap intézem ezeket, hanem amikor nem túlórázunk. P

A bankban teszek pénzt a számlára, a postán levelet veszek fel esetleg, de ezek csak néha vannak.

6-ra járok dolgozni, fél6-kor indulok itthonról.

2018. ápr. 14. 11:04
 9/21 A kérdező kommentje:
Övé a hely...még nem tart ott, hogy alkalmazottja legyen. Jelenleg még az elején van. Ha tud, ígyis beszáll ő is, amibe tud. Mosogat, takarít...
2018. ápr. 14. 11:07
 10/21 anonim ***** válasza:
53%
A bankban teszel pénzt a számlára....Online átutalás? A leveleket meg a saját címedre küldetni.
2018. ápr. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!