Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekek, munka és partner...

Gyerekek, munka és partner összehangolása?

Figyelt kérdés

Fiatal anyuka vagyok, két gyerekkel "egyedül". Azért az idézőjel, mert van mellettem egy férfi, de ugye nem az ő gyerekei, nem várhatom el, hogy ugyan annyit törődjön velük, mint én.


Reggel 4.45-kor kelek, mindenkinek készítek ennivalót (eldobozolom, szendvicset készítek), kávét főzök, elkészülök és indulok dolgozni. Én 6.00-14.00/15.00-ig dolgozok. Ő elviszi a gyerekeket bölcsibe, suliba, aztán megy dolgozni.

Végzek, elintézem, amit tudok (posta, bank...), megyek a bölcsibe, onnan a suliba. 16.30 körül hazaérünk, esetleg játszótérre megyünk. Aztán főzés, fürdés, evés, pihenés. 21.00-tól a gyerekeknek általában alvás. Aztán megjön ő is, vele is jó lenne időt tölteni, de este 10-re nagyon fáradt vagyok. Jobb esetben kibírom éjfélig, egyig. Aztán alszok pár órát (2-4 óra általában) és újra indul a nap.


Tegnap már ülve elaludtam, míg vártam a nagyobb gyerekre.


Hogyy lehetne mindenkinek jó és még én is tudnék pihenni?

A tegnapi napom fele kb kiesik, annyira fáradt voltam.


2018. ápr. 14. 10:39
1 2 3
 21/21 kovpet ***** válasza:
A nap neked is csak 24 órából áll és neked is csak egy életed van. Ráadásul csak egy fiatalságod. A gyerekeidnek is csak egy fiatalságuk van. Ez a nagy terhelés egy ideig mehet, de a végtelenségig nem, mert mindannyian tönkre mentek bele.
2018. ápr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!