Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan rokonotok, aki kb....

Van olyan rokonotok, aki kb. a ruhát leárulná, leajándékozná rólatok?

Figyelt kérdés

A férjem családjától már idegbajt kapok. Mindentől meg akarnak szabadulni akár kell még, akár az enyém.


Kaptunk több zsák ruhát, 2-4 év múlva lenne jó a kislányomra, hozzám el se jutott anyós elajándékozta, hogy nem tárulunk addig és majd veszünk.

Már legalább eladtuk volna, több száz jó állapotú ruha volt, mi se élünk nagylábon.


Karácsonyra kapott legót, 5 éves kortól ajánlott. Ő még nincs annyi, így fent van a polcon anyóséknál, ő mondta hogy maradjon. Erre hallom, hogy a szomszédjainak ajánlgatja, hogy van neki otthon több doboz legója, olcsón odaadja, mert mi nem használjuk. A kislányom bontatlan karácsonyi ajándékát amit persze hogy nem használ, mert még nem neki való.


Az unokatestvértől maradt játékokat is mind eladogatja, pedig 1-2 év múlva mi is tudnánk használni.


A férjem is folyton cseszeget, hogy a tervben lévő következő gyereknek el szoktam tenni a szebb ruhákat, játékokat.


Ami nagyon felb**ott, hogy van egy nagy plüssünk, átvittük mert anyóséknál lett kitisztítva a kertben, hétvégén elhozzuk. Erre látom, hogy facebookon árulja. Azt mondta, már úgyse fog a lányom ilyen plüssökkel játszani...


Plusz vicc, hogy otthagytam a ruháim egy üres szekrényben (át szoktam öltözni utcaiból náluk) és elkezdtek eltűnni. Néha máshol találtam, aztán mint kiderült, azokat is elajándékozgatta. Azt hitte az övé, a lányáé, kapták... pedig látta és mondtam, hogy otthagyom őket...



2018. ápr. 20. 12:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokszor olvasd el a 9-es válaszát és úgy hidd el, hogy igaz minden szava!!


Nevetséges vagy, ne haragudj.

Háborogsz, hogy anyós eladja (!! kétszer kellett elolvasnom) a ti dolgaitokat, olyanokat is, amiért te adtál pénzt (de azt se adja el, amit úgy kaptok, max mondhatja, hogy vidd a francba, mert nincs kedve tárolni), erre megkapod, hogy fogd meg, vidd haza és/vagy ordítsd le a fejét, mert mégis milyen eljárás ez?!

Mire mit csinálsz?

Hát, az nem is úgy van, meg a férjed csak ezért meg azért áll az anyja mellé, meg összeveszni nem akarok, mert azt is anyós mondja meg, én szüljek-e még egy gyereket, de ezzel sincs semmi gond, mert egy mondaton belül kvázi egyszer akartok még egy gyereket de most akkor mégis inkább vártok (wtf?)...

Mire? Míg anyós megengedi, hogy akkor legyen vagy sem még gyerek??


Minek írtad ki ezt a kérdést? Azt hitted, majd csőstül jönnek a 'persze, rólam jártamban lekapja a kabátot, táskát, ne adj isten ott hagyok egy melegítőt a gyerekről, akkor 1 hét múlva a szomszédén látom viszont és ez így teljesen normális' válaszok??


9es választ ajánlom még egyszer a figyelmedbe.

2018. ápr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Először is nem hagysz ott semmit. Azonnal elhozod, amint tudod. Ezt értem olyan dolgokra, amit valaki odavitt nektek.

Másodsorban addig nem vállalnék 2. gyereket, amíg nem raktam helyre a kapcsolatomat a férjemmel.

2018. ápr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%

Közben eszembe jutott még valami:


"Karácsonyra kapott legót, 5 éves kortól ajánlott. Ő még nincs annyi, így fent van a polcon anyóséknál, ő mondta hogy maradjon."


Gondolom, sőt, ezek szerint azt is anyós mondja meg, mi mehet, mi maradjon....

Meg a férjed tökéletesen támogatja, ha meg kell szabadulni a te és a lányod cuccaitól, persze a ti véleményetek a kérdésben nem olyan nagyon fontos..


Innentől nincs több mondanivalóm.

Max annyi, hogy igen, igazad lehet, freudi elszólás a részedről: "mindentől meg akarnak szabadulni".

2018. ápr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
89%
9 vagyok,saját tapasztalbol irtam,ugyan ilyen anyatejszivot fogtam ki elsőre csak akkor még nem láttam,ezért is szültem boldogan. Anyós meg furt faragott,barátnőket intézett a férjemnek,a közös ágyba is igen,mig én dolgoztam. Falazott végig. Aztán az ex össze jött a gyerektelen barátnőmmel,mondván ott nincs gond,gyerek,akit amúgy ő is akart,de rájött h nem plüss nyúl,és mert anyos duruzsolt h zabi,már nem akarta. A gyerekem zabi fattyu volt a családban,a válóperen apaságit követelt a vénasszony,megkapták,de még akkor is zabi volt, mert én szültem,és a pici fiát elmertem venni. Az uj nő meg egy bábu volt a vényasszonynak magához költöztette őket,mondván a fianák melette a helye. A csábito is hamar lapátra került.. Engem nulla forinttal gyerekestül dobtak ki pucér seggel, lealázva x év után. Persze anyóst ápolni,belem kidolgozni,részeg seggét hurcolászni jo voltam,mindig azt a lovat ütik amelyik húz... Azért irtam le a 9 es válaszom, h a kérdező is gondolja át jol h mire számitson ilyen viszonyok között.. Ne a börén tapasztalja mint én mikor x év után kipenderitik gyerekestül egy neszeszerrel az utcára ,hanem készüljön fel anyagilag és lelkileg..
2018. ápr. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem, szerencsére nincs ilyen rokonom. Az mondjuk nyilvanvaló ezek után,hogy semmit nem szabad náluk hagynod.
2018. ápr. 21. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
"Meg hat a ferjem is eléggé ilyen..." Ezt hogy érted? Ő is eladogatja a lanyotok, meg a te cuccaidat? Mert akkor nagyon "beleválasztottál."
2018. ápr. 21. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!