Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol és hogyan ismerkedtetek...

Hol és hogyan ismerkedtetek meg a férjetekkel/ feleségetekkel, vőlegényetekkel/menyasszonyotokkal?

Figyelt kérdés

Hosszabb történetet is szívesen olvasok😊

Kort és nemet is írhattok ha szeretnétek 😊


2018. máj. 20. 21:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%

Nekünk érdekesen alakult. Nem magyar a férjem , még egyetemista korunkban néha láttam őt a villamoson 1 megállóra, ő is engem néha mosolyogtunk egymásra a Borárostól a hídfőig de ennyi volt, a nevét sem tudtuk a másiknak. Aztán egyszer a barátnőm és a barátja (aki ma már a férje), elhívtak egy születésnapi partira, ahol történetesen az én drága férjem is ott volt, de egyébként észre sem vettük egymást órákon keresztül. Ismerte a barátnőmet , és tőle akarta kipuhatolni hogy tetszik e nekem, aztán kiültünk a gangra 2-3 órát beszélgettünk. Azutáni héten minden nap leszállt a Boráros téren a villamosról és megvárta amíg én is odaérek, hogy legalább addig is együtt legyünk.. Ennek már 7 ève :)

26/N

2018. máj. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

Egy munkahelyen ismerkedtünk meg, kollégák voltunk. Az első naptól kezdve utáltuk egymást, még úgy is, hogy egy szót nem váltottunk egymással. Csak olyan "rád néztem, és utállak" érzés volt. Olyan fél év után a főnök egymás mellé osztott be minket, össze kellett dolgoznunk egy munka miatt. Napi 8-12 óra alatt végül is a csendet megtörtük azzal, hogy elkezdtünk beszélgetni nagyjából mindenről. Könyvek, filmek, minden. Kiderült, hogy hatalmas humora van, sok mindenben hasonlóan gondolkodunk, és sokszor megnevetettet- Kezdjük élvezni egymás társaságát. Jó barátok lettünk, majd szerelmesek is. 1 hónap együtt járás után megkérte a kezem, én igent mondtam. Olyan fél évre rá összeházasodtunk. Sokan mondták, hogy nem vagyunk normálisak, hogy fél év után már házasok vagyunk, ennek tuti válás lesz a vége.

Nos, idén lesz a 17-dik házassági évfordulónk. Még ma is sokat nevetünk, szertejük egymást.

2018. máj. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Internetes társkeresőn írt rám, levelezgettünk 1-2 hétig, aztán találkoztunk. 5 éve vagyunk együtt.
2018. máj. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Az első munkahelyemen ismerkedtünk meg,én minőségellenőr voltam Ő egy másik részleg főnöke. 21 voltam, Ő 31 ekkor. Szerelem volt első látásra mindkettőnknek. Most 26 vagyok és itt szuszog mellettem az 1 éves kislányunk.😊
2018. máj. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
Interneten egy fórumon találkoztunk. Közös érdeklődési köreink voltak és így rengeteget tudtunk beszélgetni. Személyes infók az elején fel se jöttek, annyit tudtunk beszélni minden másról. Aztán megkedveltük egymást és 2 év után úgy döntöttünk, hogy találkozhatnánk. Azért 2 év, mert külföldi, nem éppen az a szituáció, hogy elugrok a szomszéd városba. 15 évesek voltunk mindketten, amikor megismerkedtünk, aztán 17, amikor találkoztunk, 19 amikor összeköltöztünk. Jelenleg 23 évesek vagyunk.
2018. máj. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Azért szánalmasak ezek a lepontozások egy ilyen kérdésnél....
2018. máj. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos történetek, köszönöm!

Ment mindenkinek a zöld kéz 😊

2018. máj. 20. 21:59
 8/18 anonim ***** válasza:
49%
A barátnőmmel sétáltunk haza, mikor két idióta pasi udvariasan, kedvesen megszólított minket. A barátnőm bevállalós csaj volt, leállt velük beszélgetni. Én ptthagytam őket. Az egyik sráccal eékezdett randizni. Már pár hete együtt jártak, mikor együtt mentünk hármasban koncertre. Tulajdonképp ekkor mutatkoztunk be a sráccal egymásnak. Akkor ott, hiába volt épp a legjobb barátnőm friss pasija, egymásba szerettünk. Másnap reggeltől már egy párt alkottunk.
2018. máj. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
38%
...és 22 éve együtt.
2018. máj. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%
Iwiwen. Nem ma volt. 😊
2018. máj. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!