Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám szexpartner-kereső...

Apukám szexpartner-kereső oldalakat néz. Szerintetek csak nézi vagy valami komolyabb is lehet?

Figyelt kérdés

Apukám nagyon sokat utazik külföldre, ilyen munkája és (tudom, csúnya dolog, de) belenéztem a böngészési előzményeibe és találtam különböző szexpartner-kereső oldalakat is. A hölgyek elég vegyes korosztályúak, de főleg korabeliek, ráadásul ahogy néztem, pont útbaesnek. Szerintetek csak nézi őket vagy valami komolyabb is lehet? (A szüleim együtt élnek és semmilyen probléma nincs köztük, bár nem ritka a veszekedés. De alapvetően jól megvannak.)


(és tudom, tőle kéne megkérdezem, de nem akarok rárontani ezzel, érdekel más véleménye is először)



2018. máj. 21. 18:02
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
74%

Igen, komolyabb is lehet.

Ha tapasztaltabb lennél, simán átlátnád a dolgot. De mivel tini vagy, érthető hogy még nem vagy ezekkel tisztában. Ez természetes dolog

2018. máj. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
89%
Kezdetben én is csak nézegettem az ilyen oldalakat,azért mert volt,hogy elegen lett az agyon retusált,tökéletesen beállított szex képekből,gondoltam keresek olyan oldalakat,ahol természetes képek vannak a nőkről. Először csak nézegettem az ilyen képeket,másra nem is volt lehetőségem,abban a kis városban,ahol éltem,nem voltak lakásos prostik,de most,hogy olyan helyen élek,ahol vannak,előfordul,hogy nem csak a képeket nézegetem, bár már elég rég voltam ilyen nőnél. Annyit akartam ezzel írni,hogy ha megtetszik az embernek egy ilyen kép,és elérhető számára a nő,amely a képen szerepel,akkor egy idő után megfordul a fejében,hogy milyen is lenne a valóságban együtt lenni azzal a nővel, nem csak a bohócot polírozni a képekre.
2018. máj. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Az anyukád reakciójából két dolog jön le: tud róla, és elfogadja, mert nem tudja/nem akarja elhagyni apádat. Vagy nyitott házasságban élnek, azaz kalandoznak külön-külön, vagy akár együtt is.
2018. máj. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
24%

"#20

te a süteményt a cukrászdában csak nézegeted, vagy néha veszel is?"


A példád nem jó. Egy cukrászda van a melóhelyem mellett. Mindig megnézem a kirakatot, de sosem (!!!) vásárlok.

2018. máj. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Én korban jóval közelebb vagyok a szüleidhez, mint Hozzád, Kérdező....Tudom, nagyon kiábrándítóan hangzik, a házaspárok jó része X évtized után már nem biztos, hogy kívánja egymást, viszont attól még találhatják úgy, hogy működik a házasságuk. És tényleg működhet is. Több olyan házaspárt is ismerek, akik "barátként" jól elvannak, de közben "kinyitották a kapcsolatot". Arról hosszan lehetne vitatkozni, hogy ez jó-e vagy sem. Viszont egy valami biztos: a szüleid nemi élete nem Rád tartozik. Szerintem ne kutassál apukád számítógépén!
2018. máj. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Sajnos a legrohadtabb érzés mikor rájössz, hogy a te szüleid is csak emberből vannak, hidd el, tudom milyen érzés. Nézd, én is rájártam más gyerekének az anyjára míg apu külföldön volt. Az emberek ilyenek voltak és ilyenek is maradnak és az ember szülei is emberből vannak, ha nem működik valami jól akkor mással keresik a "megoldást".
2018. jún. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Ezt most ugye nem gondoltad komolyan!?

Nem ritka közöttük a veszekedés, de nincs közöttük komolyabb probléma? Na ne viccelj már!

A kérdésedre válaszolva: én komolyabbra gondolnék!

2018. jún. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
Ha kiderült h komoly.. akkor majd írj nekem.. ha van a farka, akkor szeritem megtalálta az igazit:)
2018. jún. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:

Ha nagy..*

Megszédített ez a hír.. írni sem tudok

2018. jún. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 NagyDomB válasza:
A szüleid Hősök, mindent megtesznek, hogy egyben tartsák a házasságukat, és tisztességesen felneveljenek. Nem kellene belenyúlnod.
2019. ápr. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!