Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti örülnétek neki?

Ti örülnétek neki?

Figyelt kérdés
18 éves koromban édesanyám az élettársahoz költözött a másik faluba. Én a lakásába egyedül maradtam. Lehet más örülne neki de én egyáltalán nem viselem jól. Hazamegyek munkából és senki nem vár egyedül vagyok. Két baratnomon kívül a városba ahol lakom nincs senkim. Tehát én egyáltalán nem örülök ennek h egyedül maradtam. Van h csak fekszem és sirnek a nyomasztó maganytol.
2018. máj. 25. 08:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%
Mások mit nem adnának ezért...húúú...
2018. máj. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudlak sajnálni azért mert ingyen lakást kaptál 18 évesen.
2018. máj. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
86%
Örülnénk, szerencsés vagy.
2018. máj. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
68%

Ideje párt találnod.

Amúgy megértem, senki nem szeret egy üres házba egyedül hazamenni. :)

2018. máj. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
82%
Vegyél egy kutyát, és járj el olyan helyekre, ahol új kapcsolatokat tudsz kialakítani. Ez lehet akár egy tanfolyam, edzőterem vagy csapatsport, filmklub, hobbiklub, szórakozóhelyek. A kutya önmagában is hozzásegíthet az ismerkedéshez.:-)
2018. máj. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
50%

Igen, van, aki nem bírja egyedül. Volt ilyen barátnőm... ő inkább haverokat hívott, ha egyedül volt épp az albérletében. Meg kell ezt is érteni.


Én a helyedben elmennék pszichológushoz, hátha tud segíteni abban, hogy ezt az érzést csillapítsa benned, vagy megtudja, miért érzed ennyire szarul magad.


Én amúgy örülnék neki, de azért, mert én mindig jól elvoltam egyedül.

2018. máj. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
75%

Mi vettünk a 24 éves fiunknak egy lakást. Megyeszékhelyen, központban, mégis mindig ide jön haza hozzánk a kertvárosba.Mondjuk nem távolság, a két ingatlan között 4 km-er van. Nekünk ez tök jól esik. Persze ha van barátnő, vagy fiús buli, az a lakásában történik, de egyedül Ő sem szeret lenni.

Én megértem a kérdezőt.Barátokat kellene találni, vagy a munkahelyen, vagy máshol. Egy kutya sem rossz megoldás, oldja a magányt.

2018. máj. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
80%
Menjen pszichológushoz? :D :D :D És miért is? Ennyit a megmondóemberekről. Jó hogy nem azt írod, hogy feküdjön be pszichiátriára gyógyszeres kezelésre, nagyokos.
2018. máj. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
83%
Örülnék.
2018. máj. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
91%

Örültem volna.

Egyrészt sose féltem egyedül lenni, se gyerekként, se tiniként, se felnőttként. Jól el tudom tölteni az egyedül töltött időt is. Nem attól magányos valaki, hogy ha éppen egyedül van.

Másrészt pont 18 éves korom körül kezdtem furának és nem jónak érezni azt, hogy a szülőkkel kell laknom. Nem azért, mert bármi gond lett volna velük, jóban vagyunk.

Egyébként meg egy 18 éves lánynak ne az anyukája legyen a fő társasága.

2018. máj. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!