Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha a férjetek...

Mit tennétek ha a férjetek részegen jönne haza miközben te otthon várod a születésnapja alkalmából tortával és egyéb mással?

Figyelt kérdés
2018. jún. 1. 08:45
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
52%
Akik olyanokat írtak h kiakadnának stb... Azoknak gyönyörű kapcsolatai lehettek eddig... Semmi simulékonyság -.-
2018. jún. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
50%

Én ráhagynám, de másnap megpróbálnám vele megbeszélni, hogy ez mi volt, és hogy többet ne forduljon elő, különben válok. Alkoholista apa mellett nőttem fel, sajnos zero toleranciám van az ilyenek felé, egyszerűen annyira taszít, ha valaki részeg, annyira feszengek és rosszul érzem magam, hogy nem tudom elviselni.


Emiatt nyilván magam mellé nem választok olyat, aki (sokat) iszik (1-2 sör belefér, de ennyi a max mellettem), ezért akasztana ki, ha egyszer csak részegen jönne haza.

2018. jún. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
79%
Megmondanám, hogy legközelebb hívjon engem is, ha kocsmázni megy.
2018. jún. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
66%
Az én párom ritkán kapcsolódik ki, általában a számítógép az egyetlen hobbija, én örülök ha néha kimozdul barátokkal, és jól érzi magát, de elég ritka. Ha ritkán fordul elő, szerintem nem baj, szerintem minden férfinak kell néha egy haverozós-lazulós este, én őszintén irigylem kicsit, milyen jól figyelmen kívül tudják hagyni ilyenkor a problémákat. Mi lányok összejövünk, és kibeszélünk másokat, panaszkodunk, stresszeljük magunkat. Ők nevetgélnek, poénkodnak. Nem sajnálom tőlük.
2018. jún. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
38%

Beállítanám a zuhany alá, az ágy mellé állítanék egy vödröt, lavórt, belediktálnék legalább fél üveg vizet, mielőtt hagyom elaludni.


Aztán bontanék egy sört, és megnéznék egy filmet.


De a párom egyszer rúgott be teljesen, akkor kb. sírva kérte, hogy ne haragudjak és bocsássak meg neki, hülye volt és sajnálja. Ezt addig, míg el nem aludt szóval eszem ágában nem volt hragudni rá.

2018. jún. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
60%

Más: ha nekiállok vele ordítani jobb lesz?


Dehogyis, épp ellenkezőleg, ő sem bánt, mikor sebezhető vagyok (pl. mensruálok és csak feküdni van erőm), én sem teszem ezt vele, mikor a világát nem tudja esetleg.


A másnapos fejfájás úgyis elég "büntetés" lesz neki.

2018. jún. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
40%
Már tortakészítés közben nyitnék egy bort, mivel a telefonból hallanám a hangján, hogy ivott. Utána elmennénk bulizni.
2018. jún. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
75%

Fogalmam sincs. A férjemet 25 év házasság alatt még ittasan sem láttam, nemhogy részegen.

Lehet annyira meglepődnék, hogy belémfagyna a szó, vagy ilyesmi.

2018. jún. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
23%
15-ös vagyok, akkor pontozzál le nyugodtan...
2018. jún. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
Nagyon ritkán fordul elő ez nála.2-3sör naponta munka után de semmi egyéb.Inkább rátok hallgatok nem csinálok belőle problémát,hagyom hagy pihenjen.
2018. jún. 1. 11:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!