Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha a férjetek...

Mit tennétek ha a férjetek részegen jönne haza miközben te otthon várod a születésnapja alkalmából tortával és egyéb mással?

Figyelt kérdés
2018. jún. 1. 08:45
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
60%
2-3 sör naponta már alkoholizmus. Ezt nem tűrném el, és másnap erről beszélgetnék vele ha felkelt.
2018. jún. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
59%

A mi helyzetünkben ez rizikós. Kisbabánk van, és egyszer megígérte már, hogy nem lesz ilyen (nagyon érzékeny vagyok az alkoholizálásra családi okokból), mert tudja, hogy kényes terep nálam.


Ha más lenne a helyzet, nem lenne baba, és mondjuk szólna előre, hogy elmegy inni egyet, akkor elviselném, de akkor sem szeretném, ha hullarészegen tántorogna haza.

2018. jún. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
73%

2-3 sör naponta rengeteg!


Egyébként azért lennék csalódott, mert szülinapja volt, és engem nem hívott kocsmázni. :D de ilyen nem is fordult még elő, mindig együtt bulizunk (haverokkal, barátokkal együtt persze) szülinapokkor.

2018. jún. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
80%
Az meg nem lenne gáz, hogy a születésnapját megünnepli kollegákkal, haverokkal es ez esetleg "túl jól" sikerül. A napi 2-3 sör, rosszabbul hangzik ennél.
2018. jún. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
74%

Tehát: nappal részegen megy haza, mert másokkal részegedik le az ünnepli alkalomból, ahelyett, hogy a családdal ünnepelne. ÉS emelett minden nap megiszik 2-3 sört.


Nos, a férjed alkoholista.

2018. jún. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
68%

A WHO ajánlása szerint a napi maximális alkoholfogyasztás felnőttek esetében 40 g tisztaszesz.

Ez 1,5 üveg sör

1 d. whiskey

4 d. bor

Mondjuk a magánvéleményem, hogy napi (!) szinten ez rengeteg.

Az ajánlás szerint viszont ez évek során sem károsítja a májat.


A te férjed a dupláját issza majd minden nap.

A szülinapján meg elmegy a haverokkal inni, és ha te napi 2-3 sört semmi komolyabbként aposztrofálsz, akkor a részegség elég komoly lehetett.


Én mondjuk nem most, ezen az apropón kezdenék el gondolkodni.

2018. jún. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim válasza:
71%
Én sem az egyszeri berúgás miatt aggódnék, hanem a napi 2-3 sör miatt!!!! Azért ez nagyon sok!
2018. jún. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
75%
Ahogy elnézem a pontozást, megjöttek az alkoholisták :D.
2018. jún. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Én alapből szóba sem álltam sose olyannal,aki iszik. Nekem ne igyon egy kortyot sem. Undorító és sekélyes,ha csak így tudja jól érezni magát. Így valószínűleg repülne tortástól. Akaratgyenge ember nem kell,akit le lehet itatni.


Ha mégi sösszekötném magam egy iszákossal,akkor is elvárnám,hogy szóljon előtte.

2019. dec. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
0%
"Fapina" és "simukékonyságra képtelen" az,aki elvár egy miinimális tiszteletet a férjétől és nem hajlandó egy piaszagú alkesszel együtt élni és bambán tűrni. Na gratulálok az ilyen csicskalelkűeknek. De ugye kinek mi az igényszintje. Ha neked jó az alkoholtól bűzlő, kicsapongó ember,akkor legyen. De nehogy már még az legyen a xar,akinél van egy mérce.
2019. dec. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!