Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A szüleim...

Mit csináljak? A szüleim inkább hisznek a pletykának, mint nekem.17/L

Figyelt kérdés

Azt pletykálják a városban (kisváros, tehát mindenki ismer mindenkit), hogy egy 35 éves családos férfival kavarok. Ez nem igaz, csak annyi volt, hogy az utcán belém kötött két cigány ő meg odajött és segített. Az eset után átölelt és megkérdezte, hogy ugye nem bántottak csillagom? Mondtam, hogy minden rendben és el akartam indulni hazafelé, ő meg felajánlotta, hogy hazakísér.

Már egészen kicsi korok óta ismerem a férfit és jóba is vagyunk, de soha nem fordulna meg a fejemben, hogy legyen köztünk vmi barátságon kívül. A szüleimhez úgy jutott el a történet, hogy miután látta, hogy kötekednek a cigányok és elzavarta őket és utána a város közepén csókolóztunk.

Már elmondtam a történetett a szüleimnek, de ők nem hiszik el, hogy nem volt semmi köztünk és nem is lesz.


2010. jún. 15. 22:25
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Nem smárolok mindenkivel a város közepén és vele se smároltunk, csak ezt terjesztik.
2010. jún. 15. 22:44
 12/29 anonim ***** válasza:
3%

hát ez IKSZDÉ :D

már bocsi de csodálkozol,hogy terjesztik rólad a pletykát,ha csókolózol egy pasassal,akivel eddig jóba voltál? nem volt elég megtartani a jó viszonyt,most még jöhet a komolyab kapcsolat is? énis falusi vagyok,ittis megy a szar keverés,nem is kicsit,de ezt pl még egy fővárosi se hiszi el,hogy nincs köztetek semmi ( lehet lepontozni :)

2010. jún. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
93%
Egy szóval sem írta, hogy csókolóztak, csak azt, hogy ezt pletykálják róla. A kettő nem ugyanaz.
2010. jún. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
93%
Nem csókolóztak, hanem ezt pletykálják. Olvassátok már el rendesen a kérdést, ne a kérdezőt csesztessétek!
2010. jún. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Mint írtam NEM csókolóztunk, csak átölelet. Máskor is ölelt már át a felesége előtt is megcsinálja és mindenkit meg szokott ölelni.

Am amikor a felesége hallotta a pletykát csak nevetett rajta és közölte, hogy tudja, hogy ez képtelenség.

2010. jún. 15. 22:52
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Szóval, hogy választ is kapja a kérdésedre. Én a helyedben kikérném magamnak, még a szüleim előtt is, hogy olyat feltételeznek rólam, ami tök messze van az igazságtól. Ha te is komolyan veszed, hogy nem állíthatnak rólad ezt-azt, akkor ez csak akkor hiteles, ha ki is kéred magadnak egy ilyen helyzetben. Karakánul akár. Ha viszont folyton magyarázkodásba fajul a védekezésed, akkor támadható vagy és mitagadás gyanús is. Szerintem nyugodtan sértődj meg a szüleid előtt, s kérd ki magadnak, hogy nem bíznak benned.


Hátha így sikerül meggyőzni őket. Mert gondolom az egyszerű szép szóval már próbálkoztál....

2010. jún. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Szép szóval semmire se megyek. Megsírtődést is próbáltam erre meg közölték velem, hogy gyerekes vagyok, de hinni nem hittek nekem továbbra se.
2010. jún. 15. 23:06
 18/29 anonim ***** válasza:
15%

bicikliző 16éves vagyok:

közvetlen mindenkivel, az iskolánkban volt gondnok és ott ismerkedtünk meg közelebbről, amúgy nem csodálom,h pletykálnak rólunk ( úgy nézi a melleimet,h majdnem kiugrik a szeme, simogatja néha kezem, 1x lehúzta a pólómat, és a melltartópántomat piszkálta, vagy a derekamat megnyomta egy ponton,mert megemlítettem,h fáj, és 1x részegen belém jött bicóval,h hozzá érhessen a fenekemhez)tudom, én is hibás vagyok, hogy hagytam ezeket, de erőteljesen megtetszett... (és azt hiszem,ha lenne rá alkalma "megkefélne" )

2010. jún. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Nevesd ki őket.
2010. jún. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
38%

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:09


Szánalmas vagy!!!!

57 éves papa nem kefél örül ha biceg!!! XD

2010. jún. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!