Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A szüleim...

Mit csináljak? A szüleim inkább hisznek a pletykának, mint nekem.17/L

Figyelt kérdés

Azt pletykálják a városban (kisváros, tehát mindenki ismer mindenkit), hogy egy 35 éves családos férfival kavarok. Ez nem igaz, csak annyi volt, hogy az utcán belém kötött két cigány ő meg odajött és segített. Az eset után átölelt és megkérdezte, hogy ugye nem bántottak csillagom? Mondtam, hogy minden rendben és el akartam indulni hazafelé, ő meg felajánlotta, hogy hazakísér.

Már egészen kicsi korok óta ismerem a férfit és jóba is vagyunk, de soha nem fordulna meg a fejemben, hogy legyen köztünk vmi barátságon kívül. A szüleimhez úgy jutott el a történet, hogy miután látta, hogy kötekednek a cigányok és elzavarta őket és utána a város közepén csókolóztunk.

Már elmondtam a történetett a szüleimnek, de ők nem hiszik el, hogy nem volt semmi köztünk és nem is lesz.


2010. jún. 15. 22:25
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
83%

nem biceg, elég jól tartja magát :D

amúgy kedves kérdező próbálj leülni a szüleiddel és nyugodt körülmények között elmondani,h semmi sincs közöttetek ,ha így sem megy, és úgysem ,h megsértődtél, akkor ezt nem hiszem,h lefogod magadról rázni, max. az idő elteltével elfejtődik ...

(biztos,h nem akar tőled semmit a 35 éves férfi? )

2010. jún. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
91%

23:02-es vagyok


annál inkább megsértődnék a helyedben....

akár gyerekes, akár nem.

Ha látják rajtad, hogy igazán rosszul esik, egy kis idő múlva, majdcsak komolyan veszik.

2010. jún. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Én inkább gúnyos lennék, és rájátszanék, hogy észrevegyék magukat.
2010. jún. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
54%

Figyelj...

Ez egy ötlet:

Szo*d le és akkor már nem lesz pletyka ;)

2010. jún. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem akar semmit.
2010. jún. 15. 23:31
 26/29 anonim ***** válasza:
77%
Nem unod még? Múltkor a kutyád halt meg. Jézusom. http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..
2010. jún. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Ne bántsátok szegényt. ő két pasival is kavart na :D
2010. jún. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
53%

Tökre látszik hogy Te írtad ki a másik kérést is.....

Most akkor 32 vagy 35 ???

PPfff

2010. jún. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Én budapesti vagyok, de azt pletykálták rólam (13-14 voltam), hogy egy csókért szopok...

Bottal nem nyúltak volna hozzám, olyan ronda kislány voltam.

Imádom, amikor a szülők ennyire megbíznak a saját gyerekükben...

20/L

2010. jún. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!