Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek normálisak vagy nem?

Ezek normálisak vagy nem?

Figyelt kérdés

egésznap veszekednek a szüleim,hol egymással hol meg velem.

egyiknap elmentem a barátnőmhőz,és lekéstem a vonatot,ameikkel haazakellett volna jőjjek. apumnak megmondtam telefonba,hogy mi a helyzet,és errefel odajőtt a barátnőmék házához és ott elkezdett mindenki előtt cirkuszolni.ez már eskü tőbb a soknál.. pedig lassan 17 vagyok s minden. állandóan ezt csinálják szoszerint nem hagyják hogy éljek. már kivagyok készülve sőt undorodom hazajőnni.


2010. jún. 16. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

a helyzet normális.

kamasz vagy.próbálnak megóvni a bajtól stbstb... féltik a lányukat nehogy valami állat felcsinálja vagy hasonló. kerüld a veszekedést legalább te.

2010. jún. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Ne késd le a vonatot.Próbálj alkalmazkodni az ésszerű elvárásokhoz.16 éves vagy,tudod,hogy a szüleid mit várnak el tőled.Ha nem akarod ezeket betartani, azt előre kell megvitatni, és nem utólag, amikor nem úgy viselkedsz.
2010. jún. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Normálisak, csak valószínűleg sok gondjuk van, és ezt még gondolom tetézi, hogy rád is akarnak vigyázni. Bizonyítsd be, hogy már nem nagyon kell rád vigyázni, és bízhatnak benned. Pl. ne maradj ki sokáig, a megbeszélt időpontban legyél otthon, segíts a házimunkában, válogasd meg a barátaidat, engedd, hogy ismerjék meg őket a szüleid is jobban.
2010. jún. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
51%
A te korodban én is ezt éreztem. Azóta anya lettem és átérzem a szülői oldalt is. Ez az időszak egyikőtöknek sem könnyű. Ők szeretnek és féltenek, te pedig kamasz vagy és szabadságra vágysz. Kitartás és türelem, közhely tudom, de más okosat nem tudok írni.
2010. jún. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kis túlzással nevezném ezt normálisnak...attól,hogy szülő valaki még kezelheti a gyerekét a korának megfelelően..nálunk is a helyzet....
2010. jún. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
NEMVOK TAKNYOS LEANKA> ELLNI AKAROM A SAJAT ELETEM CSAK OK MEGAKADAJOZNAK EBBEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. jún. 17. 23:21
 7/7 A kérdező kommentje:
a felnotteK csak hujeseget mondanak szoval kit erdekel.? pfffffffffff.
2010. jún. 17. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!