Normálisak ezek?

Figyelt kérdés
Beteg vagyok kedd óta, tegnap tudtam lemenni orvoshoz, mikor már valamennyire jobban voltam. Mivel már nem voltam bitangpusztulatosan rosszul azt mondtam, hogy csak mára meg tegnapra adjon igazolást és ma megyek. De tegnap este megint rosszul lettem és anyám azt mondta, maradjak itthon, majd ő igazolja. Itt hozzáteszem, ez az első az ELSŐ, hogy anyám igazol hiányzást. Öreganyámék meg, akik alattunk laknak reggel feljött, amint anyám elment melózni és TERMÉSZETESEN benézett hozzám, aki éppen aludtam. Erre megy a telefon anyámnak, hogy a drága kislánya éppen LÓG az iskolából és meg fogják vonni a családi pótlékot. Mert beteg vagyok, és anyám igazolna !!!EGY!!! napot, miközben hármat is igazolhat. EGY NAP KÖNYÖRGÖK!
2010. okt. 1. 13:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
érdekes. és most mi a baj? nem az iskolába telefonált a nagyanyád, hanem muterodnak az meg tudja hogy ő igazolja a napodat, tehát azért vagy otthon mert ő megengedte . remélem jól értettem amit leírtál :D , . ha igen akkor végülis mi a baj ? nem történt semmi se.
2010. okt. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd....az öregek rosszul értelmeznek sok mindentnem egy nap miatt vonják meg a családit,és nem is akkor ha igazolva van.

Majd anyád elrendezi velük,ne okoskodjanak...

2010. okt. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem anyudék nem beszélték meg, hogy otthon maradsz, ezért hihette azt öreganyud, hogy lógsz.
2010. okt. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi! Fújj egy kicsit. Mamádnak meg mondd meg, hogy meg van beszélve anyuddal, meg ma csak 6 órád van (nem tudom mennyi), és 50től vonják meg, úgyhogy pihenj neki!

Ne izgulj, anyud tudott róla.

2010. okt. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%

És azt megkérdezhetem hogy nagyanyád milyen jogon megy be csak úgy a lakásotokba mikor ti elvileg otthon se vagytok hétköznap délelőtt?

Csak azért kérdezem mert nálunk ugyanez a helyzet és nem rég derült ki, hogy nagyanyám néha "átlátogat" és felméri a terepet:) azóta véletlen mindig bennehagyjuk a kulcsot az átjáróajtóba:D


17/L

2010. okt. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
20%
mondjuk családi jogon?.-.-
2010. okt. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
30%
Azért örükök, hogy jobban vagy, és tudsz a neten ordítozni.
2010. okt. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Cili bácsi, akkor nálatok 'családi jogon' nagyi a leveleiteket is olvassa? Ne legyünk már ilyen hipokriták, nyilván senki nem szereti, ha a cuccai közt turkálnak (pláne kíváncsi nagymamák!), mert itt nem arról van szó, mikor elfogyott a wc papír vagy nem volt náluk meleg víz, és beugrott valamiért.
2010. okt. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
24%

1. nem arról volt szó hogy a leveleket elolvassa , és leül tv-t nézni meg minden .


2. kb 250km-re laknak tőlünk sajnos , úgyhogy nem valószínű , hogy naponta bejárkálnak hozzánk.


3. ha itt laknának , akkor se csinálnának, olyat hogy elolvassák a levelet, meg hasonlók , annak , hogy bejönnek és körülnéznek, hogy minden rendben van-e még örülnék is.

2010. okt. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
A leveles példát nem szó szerint kell érteni, hanem hogy nem turkál másnak a személyes dolgai között. Amit itt mondtak, ott nagymami nem benézett, hogy minden oké-e, hanem konkrétan akkor császkált be a lakásba, mikor senki nem volt otthon, és "felmérte a terepet". Azért, mert tőletek messze lakik, és örülnétek, ha sűrűbben látnátok, át lehet érezni, hogy a túl közel lakó nagyszülő se minden körülmény között jó.
2010. okt. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!