Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Háborús kapcsolat. Van jövő?

Háborús kapcsolat. Van jövő?

Figyelt kérdés
2 és fél éve vagyok együtt a párommal. Mindkettőnk taktikázik (még mindig!), előadjuk a flegma érzéketlent, holott nyilvánvalóan imádjuk egymást. Túl vagyunk egy csomó durva veszekedésen, amikben minden elhangzott és vérig sértettük egymást, végül mégis egymás karjaiban kötünk ki. Állandóan elhatározom ilyenkor, hogy na most ezt nem tudom megbocsájtani, mégis megenyhülök. Senkivel nem voltam még "ilyen". Nagyon "temperamentumos" a kapcsolatunk és szélsőséges is, de tudni kell óriási szerelemnek indult és még mindig tart, amikor épp jól megvagyunk mindenki minket irigyel, hogy hogyan lehet ilyen jól két ember. Nagy a ragaszkodás, szeretet és sajna féltékenység is mindkét oldalról. Birtokolni akarjuk egymást, kb hetente összeveszünk, csúnyákat mondunk, aztán vmi hatására másnap már megint minden tökéletes: közös programok, felhőtlen nevetgélés, sok szex... És rájövünk hogy imádjuk egymást, és mindent elfelejtünk (vagy szőnyeg alá söprünk?) és továbbra is úgy beszélünk, hogy "majd ha gyerekünk lesz", stb.. Fél éve elköltöztem ebből a hol irigylésre méltó, hol viharos kapcsolatból, de változatlanul minden nap együtt vagyunk, együtt alszunk, nem birjuk ki egymás nélkül. Valahogy mindig megvan bennünk ez a tudat, hogy mi már összetartozunk és egy család leszünk. Normális ez? Illetve lehet ebből még normális kapcsolat? Az elejétől fogva nem az, mégis lételemünk:)
2010. jún. 16. 17:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Jobb hogy különköltöztetek. Majd az idő megadja a választ!
2010. jún. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Se veled, se nélküled kapcsolat. A miénk is ilyen és mi 3éve csináljuk ezt. Nagyon fárasztó, nem tudom mi lesz.
2010. jún. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Mi is így vagyunk:)Veszekedünk 1 sort utánna jön a durci,aztán amikor kellene a csókja,az ölelése akkor megbeszéljük hogy mi is a probléma:)

Aztán minden olyan mit régen:)

2010. jún. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Hát...ha "felnőtök" igen, másképpen gondolj el egy ilyen viharos családot?! :-S ahol apu anyu hetente adják be a válást és kiabálnak kígyót-békát egymásra:-S



Mi ilyenek voltunk tizenévesen a párommal minden héten összevesztünk (igaz vérig sértések nem voltak)...de állandóan háborúztunk egymással. Egyszer komolyan akartunk szakítani, de az ajtónál tovább nem jutott, kibékültünk:) Azóta...vagy attól kezdve "felnőttünk" a kapcsolathoz és nem szidkolózunk, nem bántjuk egymást...persze néha-néha előfordul, de ritka...



Szerintem beszéljetek erről, mert kár a kapcsolatért ha tényleg szeretitek egymást:) (viszont hosszútávon ez elég keserves:-S)

2010. jún. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Tényleg nem értem, miért tetted fel a kérdést, ha tisztában vagy azzal, hogy semerre sem halad a kapcsolatotok. Gyanítom, hogy fiatalok és tapasztalatlanok vagytok még: arra mindenképpen jó ez a se-vele-se-nélküle-kapcsolat, hogy némi tapasztalatot felszedjetek. Azt viszont mindketten tudjátok, hogy az igazitól nem kell különköltözni, nem kell állandóan veszekedni vele, nem kell gyerekesen viselkedni, vagdalkozni, aztán pár nap múlva rájönni, hogy egyébként szereted... Szerintem pár hónapig-évig húzzátok még így, mire egy tiszta pillanatában rájön valamelyikőtök, hogy nem vagytok összeillőek, és végérvényesen szakít. Tippelni nem tudok, hogy melyikőtök lesz az.
2010. jún. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
uhh de ez olyan gáz... valaki olyan, aki a végére járt az ilyennek?:) félek, hogy felőröl. Egyszer gyűlölködés, egyszer imádat... Nem tudom, hogy tudna minden klappolni. És ezen felül neki is és nekem is nagy álmunk egy közös gyerek. Mi lenne akkor?
2010. jún. 16. 18:03
 7/16 A kérdező kommentje:
hát én már 3szor szakitottam vele. Utána rövid időn belül újra jött a nagy szerelem. Ő azt mondta soha nem hagyna el. Egyébként ő 34F én 23L. Igazából én vagyok a fiatal, bár én is komolyabban állok egy kapcsolathoz mint a fiatalok általában!
2010. jún. 16. 18:07
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen volt a kapcsolatunk 2év után szakítottunk 2hónapra, mióta újra összejöttünk jobban becsüljük egymást, rájöttünk hogy nem érdemes mindig marni egymást, mert beleőrülünk. Pedig mi együtt akarunk lenni! Azóta ha nem is tökéletes, de sokkal jobb a kapcsolatunk. Nyugodtabb, és összességében kellemesebb.:) Azóta újabb két év telt el.

Nem tudom ti hány évesek vagytok, nekem ő az első komoly barátom, amikor elkezdtük nem is tudtam még mi az a kapcsolat. Most már kezdem érteni.

2010. jún. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
én is igazából azért szakitottam, mert reméltem h kis idő után jobb lesz és értékeljük egymást! 1 hétig birtuk max, utána vagy ő hivott vagy én. és igen, volt már olyan h össze is verekedtünk:) mondom, szinte minden rossz megtörtént (bár mást még egyikőnk se keresett!), mégis egyik pillanatról a másikra megjavul a helyzet és folyamatosan egymáson lógunk. aztán ujra elromlik..
2010. jún. 16. 18:12
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy mindketten ilyen típusok vagytok, hogy ettől érzitek izgalmasnak a kapcsolatot. gyanítom egyikőtök sem érezné boldognak magát olyan valaki mellett, akivel nem lehet veszekedni aztán kibékülni.


Velem például nem lehet veszekedni. Ha elkezd valaki tényleg csúnyán beszélni velem, vagy ahogy írod, gyűlölködni, akkor otthagyom és kész. de én nem megyek vissza. Egy pasi akart ilyet játszani, hát nem tartott a kapcsolat egy hónapnál tovább.


Van aki ezt szereti, van aki mást. ezt neked kell érezned.


31/N

2010. jún. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!