Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagymamánál eszik, ha épp nem...

Nagymamánál eszik, ha épp nem felel meg az, amit én főzök? És szerintük ez teljesen rendjén van!

Figyelt kérdés

Nem szórjuk a pénzt,nem kerül minden este hús az asztalra,de nincs okunk panaszra!

Ezt hittem eddig!

Délután a kislányomra a dédi vigyázott,én vittem el őket hozzájuk,de elötte beugrottunk a boltba és végül nekem kellett a számlát rendezni teljes egészében +4000Ft,mondván az unokája(a párom),úgyis minden nap ott eszik.

Nem a plusz 4000Ft bánt,hanem hogy így kell kiderülnie,hogy lassan 3 hónapja minden délután a mamánál eszik.

Anno megbeszéltük,hogy melyik nap mi kerül az asztalra és ő is egyetértett,tudván,hogy meg kell fogni a pénzt ebben a nyomorult válásgban!

Erre ő minden nap leautózik a mamához enni,ami cirka 15000Ft benzinköltség egy hónapban,csakhogy minden nap húst ehessen.

Nem a családjától akarom eltiltani,szeresse és látogassa őket,de mikor megkérdeztem tőle,hogy is van ez,nem e gondolja,hogy havi plusz 15000Fttal több pénzből én is teszek minden nap húst az asztalra és akkor a gyerekeinek és nekem is jut!

Lehet sokan h ülyeségnek tartják,hogy fennakadok,de hogyis van ez

Jóban és rosszban,bőségben szegénységben

vagy csak húsban és az ínyemre való vacsorában!


2010. jún. 16. 20:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
34%

Már bocs de ha nem ugy főzöl ahogy a érjed szereti akor ne csodálkozz hogy a mamájánál eszik! Én is azt tenném a helyébe!

Nem a kaján kéne spórolni nem gondolod?

2010. jún. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
30%

ma 21: 02 vagyok azthiszem


Jav: férjed

2010. jún. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Anno megbeszéltük,hogy melyik nap mi kerül az asztalra és ő is egyetértett,tudván,hogy meg kell fogni a pénzt ebben a nyomorult válásgban!


Ezzel kezdtem a kiírást.

Előre elkészítjük a menüt KÖZÖSEN!

11 évig jó volt neki a főztöm,most érdekes,hogy nem!

Összecsukta sajnos a kocsit fél éve,szóval nem a kubai nyaralásra spórolok a kosztpénzből!

2010. jún. 16. 21:07
 14/24 anonim ***** válasza:
46%

Hát ez van...

Elárult a férjed..


Ha majd kefélni akar, közöld vele, hogy menjen le a mamához!! Aztán kergesse mint Gyurcsány a nappaliba!!


"- Álljon már meg!! dehát egy ország akarja mama!!"

2010. jún. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
80%
Akkor keressen annyit a draga ferj!Ekkora luzert,hogy a kajan kell sporolni a csaladnak,mert a ferj meg Ennyit sem visz haza.Lehet lepottyozni!
2010. jún. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
71%

Én megértem,hogy így csinálod,én is a kaján spórolok és az,hogy nincs minden nap hús, semmi baja nem lesz tőle senkinek,legalább esztek zöldséget,gyümölcsöt!!!


Őt meg agyba főbe rugdosnámhogy hazudott is, a családjától is lopott így pénzt és egyáltalán nem is gondol ránk..nálam ez már válóok lenne

2010. jún. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Haspók lehet a férjed: nem bír ellenállni a mama főztjének, de még otthon is lecsúszik a kalóriaszegény főzelék. Hízeleghet a mamának, hogy ilyen sikere van a konyhájának, de mondjad neki, álljon a talpára, tagadja meg a kifőzdét, mert ezzel a kalóriabevitellel árt a párodnak.
2010. jún. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
90%

20:59 azért csinál a kérdező olyan kajákat, amelyek nem olyan "népszerűek" mert spórolás a cél és megbeszélték h olcsóbb kaja lesz az asztalon. De kiderült, hogy csak a kérdező spórol, a párja nem (a benzinre értem)...


Nyilván, ha megbeszélitek, h akkor a benzinpénzből te is tudsz ám jókat főzni, majd nem szaladgál enni a mamához.

Avagy esetleg ne szaladgáljon és ne is főzz húsosabban és akkor tudtok spórolni rendesen...


Egyébként tipikus "emberi" viselkedés. A "családon spórol", de magának mindig jut... (ahelyett, h azt mondaná, h ne spóroljunk és akkor jut mindenkinek egy kevés a "jóból". Nőknél is megesik, h hiába spórol a család, hazaállít vmi drága táskával/cipővel, mert épp nem bírta ki.)


Mindenképp beszélni kell vele erről... Ha nem érti meg, mutasd meg neki a kommenteket :)

2010. jún. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
81%
Én megértelek,és jogosan vagy kiakadva,én is így éreznék.Igazából az is gond ugye,hogy elhallgatta hogy lejár oda,miközben nem értem ezt miért kell eltitkolni.Ráadásul elbenzinezi azt a pénzt is,nemhogy abból inkább több kaját venne.Innentől kezdve csak nagyon ritkán főznék,annyit hogy elég legyen hármotoknak,ő meg szépen egyen csak ott ahol akar.
2010. jún. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Főzeléket ha 2-3 hetente csinálok,de akkor is úgy,hogy kerül bele fasírt!

Hetente

1szer rántott hús

1szer sült hús

1szer húsleves vagy gulyás leves

1szer csinálunk pizzát,vagy langalot

1szer tészta

1szer valami könnyű leves és nasi utána(pl tejberízs,vagy nudli,vagy gombóc)

és vasárnap valamelyik szülőnél eszünk!

Szóval nem értem!

2010. jún. 16. 21:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!