Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagymamánál eszik, ha épp nem...

Nagymamánál eszik, ha épp nem felel meg az, amit én főzök? És szerintük ez teljesen rendjén van!

Figyelt kérdés

Nem szórjuk a pénzt,nem kerül minden este hús az asztalra,de nincs okunk panaszra!

Ezt hittem eddig!

Délután a kislányomra a dédi vigyázott,én vittem el őket hozzájuk,de elötte beugrottunk a boltba és végül nekem kellett a számlát rendezni teljes egészében +4000Ft,mondván az unokája(a párom),úgyis minden nap ott eszik.

Nem a plusz 4000Ft bánt,hanem hogy így kell kiderülnie,hogy lassan 3 hónapja minden délután a mamánál eszik.

Anno megbeszéltük,hogy melyik nap mi kerül az asztalra és ő is egyetértett,tudván,hogy meg kell fogni a pénzt ebben a nyomorult válásgban!

Erre ő minden nap leautózik a mamához enni,ami cirka 15000Ft benzinköltség egy hónapban,csakhogy minden nap húst ehessen.

Nem a családjától akarom eltiltani,szeresse és látogassa őket,de mikor megkérdeztem tőle,hogy is van ez,nem e gondolja,hogy havi plusz 15000Fttal több pénzből én is teszek minden nap húst az asztalra és akkor a gyerekeinek és nekem is jut!

Lehet sokan h ülyeségnek tartják,hogy fennakadok,de hogyis van ez

Jóban és rosszban,bőségben szegénységben

vagy csak húsban és az ínyemre való vacsorában!


2010. jún. 16. 20:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Ó, ezzel a menüvel semmi probléma:)) Még a nem spórolók is kibékülhetnek vele. Itt az lehet a dologban, hogy a párodnak öröm az evés, azt sajnálja, ami ott marad. Elé teszik a kaját, iszik egy kávét, máris szebb a nap. De az is lehet, hog azt hiszi, a mama ELVÁRJA, hogy oda menjen enni, nem akarja megsérteni. A mama is azt hiszi, mennyire fontos ez neki, nem mondja, hogy neki már teher is a főzés. Bár azt mondod, amúgy is főzne, egy személlyel több az meg se kottyan.
2010. jún. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Szia,én nem is csak a spórolás miatt kapnék hülyét,de kicsit úgy jönne ki,hogy az nem jó,amit én főzök.Az anyósom állandóan idehordta egy időben a kaját és képzeld még a mosatlant is elvitte,hogy ezzel segít nekünk,mert máshogy nem tud.Mondtam neki,hogy értékelem a segítséget,de inkább az unokáival játszon és ne az én bugyijaim és személyes holmijaim között turkáljon.Erre onnantól csak a párom cuccait mosta ki,mondtam,hogy még egyszer elviszi és nem állok jót magamért.Biztos csak segíteni akar,de akkor is úgy jön ki,mint ha én nem jól csinálnám.Nekem ez lenne a fő problémám.
2010. jún. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne főzz vagy három napig. Mondd azt hogy vadász vacsora lesz. Egyen amit talál. Hátha észbe kap.
2010. jún. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

nálunk ez pont forditva lett...

párom haspók,a hasát mindennél jobban szereti,hust hussal enne...

az anyukája viszont max heti 2x főt husos kaját..én meg elkapattam,még ismerkedős korszakban ahányszor nálam vacsizott,annyszor kedvenc kajáit főztem...egy idő után rászokott hogy ha otthon is aludt,előtte hozzám beugrott enni...az anyukája hasonloan sértődött meg mint te...(bár hozzátenném,hogy én a 23 évemmel finomabbakat főzök mint az anyja,nekem az ehetetlen amit főz)

aztán rászoktam arra hogy náluk főzni,az anyjával együtt,akit finoman rávettem,hogy adja fel 30 éves konyhai dolgait,és főzzünk kicsit másképp...azóta 2 helyen eszik szivesen a haspókom...(2 év alatt 30 kiló plussz lett az eredménye...):D

2010. jún. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!