Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt már nem bírom! Mi a...

Ezt már nem bírom! Mi a tanács? Én tudom hogy nem könnyű egy 17éves lánnyal megbírkózni, nem mindig csinálja meg a házimunkát! De ezt érdemlem?!

Figyelt kérdés

Már a sírógörcs kerülgetett egésznap!

Anyukám annyira összeveszett velem hogy ilyen ennyire, csúnya dolgokat még nem mondott!

És ezek a ronda szavak jobban fájtak ezer pofonnál.

És amin összevesztünk hogy miért nem raktam el 2 darab tányért, és miért ettem meg a sevenday-t és miért nem a pékárut ettem!Ezen, úristen :(

Na meg hogy felénk nagy a vihar és nem mertem elindulni az orvoshoz.:S

Na de ezek a szavakat nem érdemeltem meg!Ezeket mondta nekem hogy fene a belemet, és hogy gyülöl na meg hogy letört a fogam és azt csináltatom fogatlan, és hogy nem féltem a f*asztól amikor lefeküdtem a barátommal aki az első és egyetlen barátom volt!És több év után most lett vége 2hómap után.

E miatt is idegeskedek, dehogy mindennek lehord.Nem bírom!


2010. jún. 16. 21:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

ja barátnő, van a legjobb barátnőm, nálluk elment a villany 2napig!Elhozta a telóját hogy feltöltse!Ebbe is belekötöt hogy mi az hogy elhozzam én nem potolok a villanyba hogy pocsékolok az árammal!

Ma este bocsánatot kért, de én akkor is tiszta szívemből gyülölöm!

És nem is fogom vele megbeszélni, mert akkor újra elkezdene vitázni, már probáltam!

2010. jún. 16. 22:26
 12/13 anonim ***** válasza:
költözz hozzám :D
2010. jún. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Anyukád bizonyára azért viselkedik így mert nem boldog és rajtad vezeti le a dühét. Amit tehetsz az az, hogy tanulsz gőzerővel, suliba jársz és kiszakadsz ebből a közegből.
2010. jún. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!