Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti mit tennétek, mit...

Anyukák! Ti mit tennétek, mit reagálnátok ha a lányotok elmondaná hogy a barájával már "csinálnak" (petting) valamit?

Figyelt kérdés
Tegnap este elmondtam anyukámnak hogy a barátommal(18)ez meg az történt.. és hát konkrétan eltiltott tőle mert hogy kicsi vagyok az ilyenekhez stb... hogy tudnám vele ezt normálisan megbezsélni? Én is és a barátom is normálisak vagyunk, ha még a szexre kerülne a sor védekeznénk nyilvan... 7hónapja vagyunk együtt. 16/L

2018. jún. 24. 13:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez megérne egy két beszélgetést, pl kérdezd meg ő hány éves volt mikor elkezdett fiúzni, ha a te korodban nem akkor miért nem, mi volt nála vízválasztó. Néha eszükbe kell juttatni, hogy ők is voltak fiatalok. Viszont a szülők azt is szeretnék, hogy a gyerek ne kövesse el az ő hibáikat. Csak hogy erről meg nem szívesen beszélnek.

Barátnőm édesanyja egyszer megnyílt neki, hogy 16-17 éves korában azért nem engedte fiúzni a barátnőmet, mert ebben a korában felelőtlen volt, és 16 évesen abortusza volt, mert konkrét védekezés nélkül összefeküdt a barátjával (Nyugi időben kihúzom), persze ezt a legnagyobb titokban tartotta mindig, de mikor a barátnőm 30 lett elmondta neki, miért volt vele szigorúbb.

Pedig mennyivel megértőbb lett volna a barátnőm, ha tinikorában mondja el neki az anyja ezt a történetet és kapcsolatuknak is jót tett volna.

Szóval beszélgess vele, hogy annak idején mi volt vele és biztosítsd, hogy te ismered a fogamzásgátló módszereket. És azt is nyugodtan mondd el neki, hogy te őszintén elmondtad a titkodat, és nem ilyen reakcióra vártál tőle.

2018. jún. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha elvarja hogy őszinte legyél vele akkor miért használja ki? Csak azért kerte hogy mond el hogy tudja mikor tiltson el? Manipulál, és nem korrekt. Egy anyanak ezt el kell fogadnia. 16 éves a lánya....
2019. ápr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!