Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjuk meg nekik,...

Hogyan mondjuk meg nekik, hogy nem kérünk a gyerekükből?

Figyelt kérdés
Apámnak van egy régi ismerőse, akivel újra el kezdtek discozni és bulikat tartani, ilyen retro discokat, mivel ők ketten voltak Magyarország első dj-jei. Minden buli előtt nálunk találkoznak. Viszont előtte a gyerekével programozik az ember, utána pedig nem viszi haza a kislányát, hanem idehozza hozzánk. Ez a mai már a harmadik ilyen eset volt június 1 óta. Azért hozza ide, mert húgom is 8 éves és így legalább tudnak együtt barátnőkként játszani. De anya nem akarja etetni a gyereket, nem akar felügyelni még rá is, meg rosszalkodnak, nem lehet tőlük pihenni, úgy sikítoznak és futkosank a házban, bent cigánykerekezik a lány és majdnem leverte vele a TV-t többször is, nagyon sokat eszik, és folyamatosan porol, bent labdázik, stb. s mivel elég neveletlen húgom is és ő is, így ketten egy csodás ördögi csapatot alkotnak, akikre nem lehet rászólni, mert nem hallgatnak ránk, anya már sír konkrétan, hogy ebből rendszert akarnak csinálni. Apa meg simán megengedi a haverjának idehozni a gyerekét, mivel úgy gondolja, hogy anya barátnőtiltása túl sok, és mivel nem mehet ki egész nyáron a házból húgom, ezért akkor inkább idehozza a haverja kislányát. Anya megelégelte, felhívta az anyját a lánynak, de ő volt felháborodva, hogy hagy játsszon a kislánya a húgommal, és jó lenne a nyári szünetre neki is egy kis pihenő, és a gyerekének is lehetőség kimozdulásra és barátnőkkel találkozásra. De anya hazavitte kocsival a lányt, és ne akarjátok megtudni, hogy mennyi mindennek elhordta anyámat az a nő, meg minket, hogy elrontjuk a kislánya játékát és az ő pihenőjét. De ne féljünk, úgy is a férje, majd újra idehozza 1 hét múlva, mert megint mennek együtt discozni apámmal. Anya meg nem tehet semmit, mert amikor idehozzák, akkor még anya munkában van, apa meg megengedi, hogy behozzák. Húhgom is szeret vele hülyülni, rosszalkodni. Egyedül én vagyok velük itthon 1 óráig, amíg nem jön haza anya, és meg nem lepődik, hogy már megint itt van a lány. Na, most mi a franc legyen?

2018. júl. 4. 20:36
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
87%

Anyad ahogy szenvedteti a gyerekeit, teged ezelott es hugodat ugy ezt most visszakakapja csak maskepp..

A hugod nem lenne rossz ha kitombolhatna magat! Nem csoda hogy igy viselkedik!

Anyad megerdemli. Nem hogy buta de tenyleg bolond is!

2018. júl. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
89%
A történet szempontjából semmi köze nincs annak, hogy a kérdező húga mennyire neveletlen. Egyszerűen pofátlanság, felelőtlenség és veszélyes olyan helyre vinni a gyereket, ahol nem látják szívesen. Ez több, mint felháborító. Valóban annyi lehet csak a megoldás, hogy újra és újra hazavinni a kislányt. Milyen már, hogy a saját gyerek zavarja a pihenését????
2018. júl. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
69%
Nekem a leginkább gáz az anya aki nem engedi ki a kislányt. Ez nonszensz. Nem tartom kizártnak hogy apuka és barátja szövetkeztek kicsit, megis legyen a nyáron játszótársa a húgnak.....hátha kicsit kibillentik a bezártságbol. Nem csoda ha ugy viselkedik a gyerek ilyen anya mellett.
2018. júl. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
48%

Te 18 éves vagy????

Ne már.

Érdekes család lehettek.

Apa diszkoba.

Anya sír 2 kislány miatt.

Kislány azt csinál amit akar.

Te meg 18 évesen nem tudsz hatni 2 kislányra!

Mi van????? Ne haragudj de gázak vtok mindannyian!

Anyád egy ilyen semmi helyzetet nem tud megoldani!

Apád diszkozik,és szarik a családja életébe!

Te meg 18 évesen nem bírsz el 2 kislánnyal!

A génhiba öröklödik ezek szerint...

2018. júl. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
78%

Jó nagy gyökér család ez. Érzéketlen apa, életképtelen anyuka, neveletlen kislány, meg egy 18 éves nagylány, aki képtelen a saját véleményének hangot adni.


Megmondod a tuskó apádnak, hogy te nem fogsz vigyázni más kölykére, és ha ott meri hagyni, amint elhagyta a lakást, te kirakod onnan a kiscsajt, lesz ami lesz. Ezt a haverjának mondd el. Ennyi lenne a megoldás. Nem tudom, hogy lehettek ennyire életképtelenek.

2018. júl. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Az összes elvált nő kretén lesz? Mert én is ezt látom,h gyereket bezáro magához láncolo lesz,idegbeteg,irigy még egy kis gyerek élményére is h játszik egyet az udvaron.. Nem egészségesek ezek a nők,ha nincs pasi melettük megvadulnak,ezért a gyerekeiket teszik tönkre..
2018. júl. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

"Anya sajnos kicsit dilis, ez tény."


Még, hogy kicsit??!

2018. júl. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
84%

Nem lesz túl népszerű a válaszom....


Hali, ez nagyon nem jó, hogy nem engedik ki sehova, mert így (NEM SÉRTÉSNEK ÍROM!!!) életképtelen lesz a gyerek, és nem fog tudni megállni a saját lábán. Nem lesz semmi baja ha kimegy a kertbe egyedül játszani. Gondolom falun laktok, vagy legalábbis külvárosban, a kertből kiindulva. Ha ez megnyugtat(ja anyukádat) én 12 évesen már egyedül utaztam keresztül-kasul Budapesten, a suli-otthon távolság miatt, és semmi bajom nem lett, nem vitt el soha a zsákos bácsi, igaz, volt egy-két rázósabb húzásom és kisebb kalandom, de mindig kievickéltem a szorult helyzetekből.


1. Próbáld meg, hogyha legközelebb áthozzák a kislányt, közlöd, hogy kéred a 3000 ft/óradíjad, a bébiszitterkedésért.


2. Ha erre kiröhögnöknek, akkor AZONNAL lépj le a boltba, vagy akárhova, a lényeg, hogy MÉG FELÜGYELETTEL hagyd ott a lányokat. Utálni fogna ezért, de beválik.


3. Ha az előző kettő nem működik, akkor szeparáld el a két gyereket. Bár külön-külön nehezebb felügyelni, de kisebb kárt is okoznak.


4. Hívd fel a másik gyerek anyját, hogy itt van a lánya, és ha nem jön érte, akkor a kislány(t):

a, nem fogod megetetni (elvégre nem a ti hűtőtökön kell éljen)

b, kirakod a kertbe (legalább ott nem tör össze semmit)

c, Ha összetör valamit az anyának KI KELL FIZETNI


Elég kegyetlen módszerek, de hidd el, ha ezek után sem marad abba az átjövetel, akkor szerintem nincs mit tenni.

2018. júl. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Szóljon, aki lát ebben a szomorú törrénetben egy normális szereplőt, vagy viselkedést!
2018. júl. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
83%
Igazatok van teljesen!!!!Hasonló helyzetben voltam en is.Jöttek a férjem haverjai,barátai a gyerekeikkel,akikre mindig nekem kellett vigyázni a saját kettomon kívül.Persze néha néha vigyáz rájuk az ember,meg elvoltam velük en is,szeretem a gyerekeket,de en megmondtam neki (k) hogy ne haragudjatok de nem vagyok pesztra,meg van hogy az eb kettő gyerkocommel is alig bírók,nem hogy 5-6 gyerek.
2018. júl. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!