Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjek! Hogyan reagálnátok...

Férjek! Hogyan reagálnátok ezt le?

Figyelt kérdés
Ha a feleségetek előtt volt egy exetek, akivel a mostani feleség elég jó baráságban állt. Az ex barátnő terhes lett tőletek, majd a feleségetek tanácsára eltitkolta előletek, a babát pedig elvetette. Nektek soha sem mondta el a feleség. Hogyan reagálnátok le, ha kiderülne?
2018. júl. 8. 13:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Mindkettőben egy életre csalódnék, és a mostani feleség is hamarosan az exek táborát népesítené.
2018. júl. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Kérdés, mi volt a párkapcsolati és egyéb helyzet, amikor az abortusz történt.
2018. júl. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
29%
Utolsó itt nem az abortuszon van a lényeg, hanem hogy titkolóztak a férj és az apa előtt, akinek joga lett volna tudni a dologról.
2018. júl. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Egy nő vagy akar gyereket vagy nem.

Teljesen mindegy, hogy ki mit javasolgat, az a döntésében nem befolyásolja, kivéve, ha szellemi fogyatékos.

Az, hogy az exed terhes volt, nem a feleséged dolga elmondani, hanem az exé, de ha nem mondta el, annak nyilván az volt az oka, hogy nem akarta megtartani és nem akart ezen veled, egy lezárt kapcsolat után még vitázni.

Lezárult, elmúlt, tenni nem tudsz semmit, de akkor sem tudtál volna, amikor még aktuális, ezért kár borzolni már a kedélyeket és csinálni a feszkót!

2018. júl. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem meg szép kis hármas. Végigmegy a kedves férj az összes útba eső nőn? Szerintem a mostani feleséggel nincs baj, nem kényszerítette a másikat az abortuszra, gondolom akkor még nem jött össze a férjjel amikor ez történt, nyílván a barátnőjét védte.
2018. júl. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
30%
Kíváncsi lennék, hogy valóban férjként, vagy férfiként - rajtam kívül - hányan válaszolták meg a kérdést!:)
2018. júl. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Én:-D
2018. júl. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Az 5. nek igaza van. Ugyanezt gondolom én is.
2018. júl. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
A 4.-re gondoltam, véletlenül elírtam.
2018. júl. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%

Nem világos a történetből, hogy az exbarátnő akkor lett terhes, mikor a mostani feleség még nem volt képben, vagy az immár házas férfi megcsalta exével a feleségét?


Ha a második eset, akkor legnagyobb sajnálatomra nem tudom beleképzelni magam a helyzetbe, hogy feleségem mellett felcsináltam az ő barátnőjét is.

Ha az első eset, akkor legnagyobb sajnálatomra nem tudom beleképzelni magam a helyzetbe, mert lettem volna barátnőmmel olyan kapcsolatban, hogy ha terhes lett volna, akkor nekem is elmondta volna és együtt döntöttük volna el, mi legyen.

2018. júl. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!