Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjek! Hogyan reagálnátok...

Férjek! Hogyan reagálnátok ezt le?

Figyelt kérdés
Ha a feleségetek előtt volt egy exetek, akivel a mostani feleség elég jó baráságban állt. Az ex barátnő terhes lett tőletek, majd a feleségetek tanácsára eltitkolta előletek, a babát pedig elvetette. Nektek soha sem mondta el a feleség. Hogyan reagálnátok le, ha kiderülne?
2018. júl. 8. 13:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
64%

És most ezt honnan tudtad meg?🤔

Amúgy a nőnek nem kötelessége ezt elmondani, az ő teste, az ő élete, szóval nem is értelek...:D

2018. júl. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
9%

Amúgy a nőnek nem kötelessége ezt elmondani, az ő teste, az ő élete, szóval nem is értelek...:D


Oké, tehát akkor a te logikáddal élve, ha a férj meg mondjuk AIDS-es, neki se kötelessége elmondania, hiszen az ő teste sz ő élete?

2018. júl. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

#12

Nem egészen!

Az AIDS egy nemi úton terjedő fertőző betegség.

A terhesség nem az.

2018. júl. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
92%
Miért érzem úgy, hogy a feleséget hibáztatod?? Ő csinált a tudod nélkül abortuszt? Az ő dolga lett volna elmomdani? Szerintem nem.
2018. júl. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó: de igen, az ő dolga lett volna elmondani, ha már az ex nem tette. Ugyan olyan hibás a még jelenlegi feleség, és az ex is.
2018. júl. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok egyik felsorolt szereplője sem a történteknek. De ha az lennék, úgy érezném, hogy a férjemnek joga lenne tudni, hogy csaknem volt egy gyereke.
2018. júl. 14. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!