Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos hogy engem hibáztat az...

Jogos hogy engem hibáztat az autóbalesete miatt?

Figyelt kérdés
5 hónapos kapcsolatban szakítottam 2 hete hétfőn. Sok oka volt neki, nem törődött velem többet írt a haverjainak mint nekem, nem mesélt az életéről, nem mutatott be a rokonainak. Nem bíztam benne. 36 évesen még a szülőkkel lakik, hozzám nem akart költözni. Szóval hétfőn szakítottam vele pénteken reggel hívott hogy összetörte az autót. Mint kiderült elém jött volna hogy bevigyen dolgozni mert szakadt az eső de megcsúszott az M3-on és totálkárosra törte az autót. Neki nem lett baja. Az autó kb 4 milliót ért és nem volt rajta casco, ezeket csak a baleset után tudtam meg. Hálistennek be volt kötve( egyik ok volt a szakításra hogy nem használta a biztonsági övet). A baleset napján és másnap érdeklődtem felőle kiengedték még aznap a kórházból jól volt. De nem szerettem volna kibékülni vele. Azóta megkaptam tőle hogy én egy smst sem tudtam neki írni hogy van és kimondottan neheztel rám mert szerinte miattam szenvedett balesetet. A szavaival élve a szeretetem miatt ő majdnem ottmaradt. Zuhogó esőben elmondása szerint 130al ment a pályán. Szerintetek jogos hogy engem hibáztat? Azóta nem keres és a cuccait sem szeretné elvinni tőlem

2018. júl. 8. 17:34
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
76%
Ne legyen bűntudatod, mert csöppet sem vagy hibás! Üzend meg neki, hogy mikor jöjjön a cuccaiért, amik a szomszédban lesznek, vagy a házmesternél. Te nem leszel ekkor otthon. Vigyázz, nehogy egy új autóra pénzt adj neki, "mivelhogy miattad törte össze a kocsit...!"
2018. júl. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
69%
Az előttem író javaslata még jobb: postázni a ruháit és vége. Vezéreljen az a 3 szó, amit írtál: "Nem bízom benne."
2018. júl. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
66%
Dehogy jogos. Felnőtt ember. xard már le.
2018. júl. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
90%

Zuhogó esőben 130-al csúszott meg. Az ilyen barmok miatt halnak meg mások. Legalább most nem vezet egy ideig.


Szóval: érzelmi zsarolás, ne foglalkozz vele!

2018. júl. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
85%

1. Nem te kérted, hogy menjen eléd!

2. Felelőtlenül hajtott az esőben, ezzel nem csak saját magát, de a többi autóst is veszélyeztetve!

3. Egyébként is egy nagy gyerek, aki négymilliós autóval furikázik, de a Mama hotelt nem képes otthagyni még a párja kedvéért sem.


Én a helyedben inkább hálás lennék, hogy csak 5 hónapot pazaroltam rá az életemből!


38/N

2018. júl. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy pénteken az M3-nál elvileg csak egy árokba hajtós baleset volt, de ott az ember egy másik halálát okozta, remélem nem az exed volt az, mert akkor még rondábbat írnék.
2018. júl. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
26%
oké, de minek a körítés? Kit érdekel, mennyi idős, mennyit ér az autó, kivel lakik, van-e casco, stb...
2018. júl. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
A körítés ahogy fogalmaztál azért kell mert megkaptam tőle hogy én csak 5 hónapot veszítettem ezzel a kapcsolattal. Ezzel azt mondta ő meg 4 milliót mert ugye ennyit ért a kocsi
2018. júl. 8. 21:22
 19/29 anonim ***** válasza:
90%
Nincs pénze kulon menni de van pénze 4 misis kocsira,meg rád keni h ő volt felelőtlen.. Menekülj ettől az embertől..
2018. júl. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
91%
Nem normális a fazon. Ez puszta lelki terror. A saját hibájából történt a baleset.
2018. júl. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!