Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos hogy engem hibáztat az...

Jogos hogy engem hibáztat az autóbalesete miatt?

Figyelt kérdés
5 hónapos kapcsolatban szakítottam 2 hete hétfőn. Sok oka volt neki, nem törődött velem többet írt a haverjainak mint nekem, nem mesélt az életéről, nem mutatott be a rokonainak. Nem bíztam benne. 36 évesen még a szülőkkel lakik, hozzám nem akart költözni. Szóval hétfőn szakítottam vele pénteken reggel hívott hogy összetörte az autót. Mint kiderült elém jött volna hogy bevigyen dolgozni mert szakadt az eső de megcsúszott az M3-on és totálkárosra törte az autót. Neki nem lett baja. Az autó kb 4 milliót ért és nem volt rajta casco, ezeket csak a baleset után tudtam meg. Hálistennek be volt kötve( egyik ok volt a szakításra hogy nem használta a biztonsági övet). A baleset napján és másnap érdeklődtem felőle kiengedték még aznap a kórházból jól volt. De nem szerettem volna kibékülni vele. Azóta megkaptam tőle hogy én egy smst sem tudtam neki írni hogy van és kimondottan neheztel rám mert szerinte miattam szenvedett balesetet. A szavaival élve a szeretetem miatt ő majdnem ottmaradt. Zuhogó esőben elmondása szerint 130al ment a pályán. Szerintetek jogos hogy engem hibáztat? Azóta nem keres és a cuccait sem szeretné elvinni tőlem

2018. júl. 8. 17:34
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
A 18. alatt leírt kijelentése után szóba se állj vele, hiszen be akar húzni a csávába!! Légy észnél!
2018. júl. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
59%
Szerencséd van, hogy még ilyen korán felismerted, hogy ezzel az emberrel gondok vannak. Mondd meg neki nyugodtan, hogy te nem tudtál arról, hogy jön, pláne nem kérted rá. Az már pedig az ő hibája, hogy 36 éves létére nincs annyi sütnivalója, hogy ne száguldozzon esőben. Semmi esetre se menj hozzá vissza, ez csak rosszabb lesz. Ne érezz bűntudatot, nem a te hibád.
2018. júl. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
90%
Má nem is voltatok együtt a balesetkor....még ha együtt is lettetek volna sem te kérted hogy tapossa ki a kocsi belét az esőben. Anyuci pici fiának jobban fáj az autó elvesztése mint a tied.
2018. júl. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
85%

Szakítottatok, ki nem szarja le?!


Ha ilyen ostoba, megérdemli.

2018. júl. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
85%
Tipikus Audis, BMW-s fütyiláda, aki 130-al száguldozik zuhogó esőben... Ja, mert ő a király. Hát nem tudom mennyire lett volna király, ha miatta haltak volna meg mások. Ezek után szóba sem állnék vele.
2018. júl. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
85%

Az ő hibája, nem te kényszerítetted hogy menjen érted, nem te vezettél, nem te mondtad hogy hajtson 130-al esőben.

Mondjuk egy sms-t illett volna hogy hogy van de ez már mellékes.

2018. júl. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
90%
Nem is biztos, hogy balesetezett. Csak próbál hatni rád. Add fel postán a cuccait, őt meg tiltsd le.
2018. júl. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Biztos hogy balesete volt láttam róla a képeket és utána következő nap is érdeklődtem hogy van. Abban nem voltam partner hogy mindennap simogassam a buksiját.
2018. júl. 9. 15:30
 29/29 anonim ***** válasza:
73%
Ugy latszik nem engedték ki az egyik kommentem. Bar nem csoda, nagyon kiakadtam. Azt ecseteltem benne, hogy az ilyen felelotlen emberek miatt fekszik az aposom intenziven. Mert 130-140el száguldozni menő dolog. Kesz szerencse h a parom rendben van. Lehet h a rezsleteken kicsit ferditettel? Es miatta kell most az apósom muteni megint??
2018. júl. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!