Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti engednétek, hogy a...

Szülők! Ti engednétek, hogy a 16 éves gyereketek együtt aludjon a barátjával/barátnőjével?

Figyelt kérdés

Szex lenne (de ezt biztos leszurik a szülők maguktól is, ha szoba kerül az ottalvas), természetesen védekezéssel.

16/L, 16/F (pár hónap híján 17)

Tobb, mint 3 éve együtt

Elso párkapcsolat mindket félnek, minket fel legelso csókja ebben a kapcsolatban történt.

Igazság szerint mar egy ideje nagyon szeretnénk lefeküdni egymassal, de nem akarjuk bárhol megtenni, csak otthon, ahol nyugodt a környezet, es nem zavarnak minket.

Hazudni nem fogok a szüleimnek, ha megkérdezik, hogy szex lenne-e, en nem fogom tagadni.

Ilyen körülmények között megengednetek, hogy együtt aludjon a lanyotok/fiatok a barátjával/barátnőjével, ha oszinten elmondaná a szándékait?

Köszönöm a valaszokat



2018. júl. 17. 11:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Megengedném.
2018. júl. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Andizsuzsi ***** válasza:
94%
Én meg. Annak ellenére, hogy a gyerek valószínűleg állítaná, hogy mindent tud, újra elmondanám a fogamzásgátlás fontosságát és mikéntjét. A sajátjaim esetében legalábbis így tettem.
2018. júl. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

Másodikkal értek egyet. A feltételem az lenne, hogy nyíltan átbeszéljük, mire kell figyelni és meghúzzuk a határokat a lakásban is, pl. nem suliidőszakban hétköznap, hanem hétvégén, heti 1x alhat ott, az élet többi fontos dolgát is szem előtt tartva (evés, alvás, sport, tanulás, stb.), a partnere is tisztelettel viselkedjen a lakásban, nincs pucéran rohangálás és hasonlók, érted, mivel mások is laknak ott. De igen, engedném és segítenék a szexuális életét beépíteni egészséges szinten az életébe.


Barátnőszerűen támogatnám a lelki megélésben is, és ha van kedve, csajos estéket szerveznénk és beszélgetnénk a párkapcsolatról, szexről, szerelemról (bár ezt sem most kezdeném, nyilván).


N34

2018. júl. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom a valaszokat, remelem, az en szuleim is igy latjak majd
2018. júl. 17. 11:56
 5/17 anonim ***** válasza:
6%
Nem.
2018. júl. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

Tolem....

Hal istennek a.lanyom nagyon tudatos ebben !

2018. júl. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Igen.

Sőt már meg is engedtem.!

Erre való az otthon !

És így legalább tudom jó helyen van.

Nekem meg jó érzés ,hogy megbízik bennem :) Hozzám fordult.

A szex is az élet része. ! Sok szülő szemellenzővel jár .

2018. júl. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%

Ilyen körülmények között megengedném, mert 3 éve együtt vagytok, ami hosszú idő, védekeznétek és úgy látom, józanul gondolkodsz.

Mert ha tegyük fel 2 hónapja lennétek csak együtt, akkor nem engedném, de így nem lenne kifogásom ellene.

2018. júl. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
igen... tök mindegy, ha sexelni akarnak, akkor bármikor , bárhol megtehetik. akkor már inkább normális körülmények között tegyék, ne egy útszéli erdőben vagy sötétedés után a parkban.
2018. júl. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Igen. 15éves korában mondtam gyerekeknek, hogy ha úgy adódna szóljon, hogy később érjünk haza. De az együttállása se gond. nem csak éjjel lehet szexelni 😁
2018. júl. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!