Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az összeköltözéssel kapcsolatb...

Az összeköltözéssel kapcsolatban szeretnék kis segítséget kérni?!

Figyelt kérdés

Leérettségiztem,hawaii van,egyenlőre.remélem felvesznek oda,ahova jelentkeztem.úgy tervezzük a párommal,hogy hozzá költözök pestre,együtt fogunk lakni,suli is közel van és együtt is vagyunk.kicsit viszont izgulok,félek:)mesélnétek,milyen volt 19év körül az összeköltözés?4és fél éve vagyunk együtt,nagyon szeretjük egymást:).szerintetek is elég idő ez,hogy közös lakásban lakjunk?érdekel minden:hogy jöttök ki a pénzből,nálatok ki hogy keres,mi a menü pl 1 hétre,amit olcsón ki lehet hozni,hogy működik a kapcsolat az összeköltözés óta...

köszi mindenkinek:)


2010. jún. 18. 21:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
73%
azért ha nem keresne ilyen sokat biztos zavarná hogy semmivel nem járulsz hozzá a rezsihez és a kosztpénzhez.rosszul érezném magam így kiszolgáltatva és ha egyszercsak kidob nézegethetsz.
2010. jún. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

21:32-es!


Szerencsés vagy, hogy ilyen jól kijöttök a pároddal anyagilag. Ne vedd tolakodásnak, megkérdezhetem mi a foglalkozása a kedvesednek?


Kedves Kérdező!

Ha úgy érzed helyt tudsz állni háziasszonyként is, és most ne ilyedj meg mert ha még nem is annyira de bele lehet jönni, akkor nyugodtan költözzetek össze.

Rég óta együtt vagytok már, próbáljátok ki az együtt élést.

Sok sikert!

2010. jún. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
61%

21.32-es vagyok.

Párom rendszergazda, de nem ilyen sulis hülyeség :) hanem komoly cégnél dolgozik, szerverekre felügyel, meg ilyesmi. Voltak olyan hónapok most tavasszal, hogy csak 80 ezret hozott haza, mert a cégre ráb*szott a bank 20 milliót, és nem tudott a főnöke több pénzt adni, de abból is meg tudtunk élni, és akkor sem esett neki rosszul, hogy itt vagyok, és szívesen vett bármit is, mert szeret. És ha valakit szeretek akkor nem érdekel, hogy mennyi pénzem van, nem fogom elzavarni csak ezért. Úgyhogy ha akarod, mindent meg lehet oldani okosan. :) Nekem ez a véleményem.

2010. jún. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
43%

Ja, és nem fog kidobni, mert már eljegyzett, és jövő nyáron fogunk összeházasodni. Nem szeretem ezt, amikor ilyeneket írnak, hogy "na majd amikor kidob" ...


Kérdező! Még egyszer sok sikert, és kitartást kívánok nektek! :)

2010. jún. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Mi 18 éves korunk óta együtt éltünk, 3,5 évig voltunk együtt! Korai volt. Szakított. Azóta nem tudom megemészteni...életem szerelme múlott egy összeköltözésen...
2010. jún. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
hát a háziasszony szereppel nincs baj,itthon néha én főzök,viszont mindig én mosogatok,takarítok,sajnos anya egyedül keres rám és tesómra,nincs ideje.remélem minden szép és jó lesz.leirhatjátok azt is h. mennyiből jöttök ki havonta pl kaját tekintve..nekem i kicsit fura érzés lesz,hogy nagy részt az ő pénzéből élünk,de azért én is fogok bele adni(amit itthonról kapok)meg pl mama küld velem kaját hétfőre,mert hétvégekre hazajárok szerintem:)köszi a válaszokat.jah és még valami:a lakás nem túl jól van elosztva,mert 1 szoba van csak,de az hatalmas:S meg persze fürdő,folyosó,konyha,étkező..de lehet majd igy tanulni?ti nem töltitek minden perceteket inkább együtt?:)..
2010. jún. 18. 21:55
 17/22 A kérdező kommentje:
utolsó,sajnálom hogy így alakult:(mi volt a baj?
2010. jún. 18. 21:56
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem is tudom igazán! Én szerettem a helyzetet! Meg őt is! De Ő "másokkal is járni akar" még...:(
2010. jún. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

21.41-estől kérdezném,vagy bárki aki tudja! :)

Mi az a "bongyiztam" !?

2010. jún. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

mi lassan 2 éve élünk együtt a Párommal..tökéletes a kapcsolat..minden csak a kompromisszum-készségen múlik..:)

ha nem illetek össze, legalább kiderül hamar és nem vesztegetitek egymás idejét ... tovább tudsz lépni, és keresni olyasvalakit, aki igazán hozzád illik..

a kaja elég húzósra jön ki nálunk, mert sok a nasi+ vizsgaidőszak menü (nestea, cigi, energiaital, csoki)+rendes étel..kb fejenként 1500-re jön ki fejenként egy napra nálunk ..ennyi a min. fejkvóta..:) de a kaján lehet a legjobban spórolni, csak mi szeretjük hasunkat és nem akarunk.. :P

2010. jún. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!