Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megengednétek az unokahúgotokn...

Megengednétek az unokahúgotoknak, hogy amíg nyaraltok, a lakásotokban legyen, amennyiben?

Figyelt kérdés
...tudnátok, hogy nem jön ki jól az apjával, aki külföldön dolgozik és pont abban az időszakban lenne otthon, míg ti nyalaltok? Lehetősége még nincs elköltözni. 24 éves lányról van szó.

2018. júl. 21. 23:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
27%
Kevés az infó, és egyébként is ezt neked kell tudni. Ha már itt kell kérdezni, mert nem egyértelmű számodra, hogy persze,menjen csak, akkor inkább nem. Egyébként mi a fenének jön haza látogatóba olyan helyre, ahol senki nem várja,mert te nem vagy itthon, az apjávalmeg rossz a kapcsolat?
2018. júl. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
78%

" mi a fenének jön haza látogatóba olyan helyre, ahol senki nem várja"


Nemcsak "családi látogatás" létezhet, még rengeteg egyéb ok miatt is hazajöhet (többek közt ügyintézések, stb)

2018. júl. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
19%
Utolsó: az ilyen helyzetre van olyan megoldás, amit úgy hívnak, hotel, hostel, airbnb, stb. Tudod, kitől kellene szívesség, akinek ilyesmin el kell gondolkoznia (és meg kell kérdeznie egy anonim oldalon), hogy megtegye-e...Rossz kapcsolat esetén meg nyilván nem mennék senki nyakára, ha meg barát sincs, aki örömmel látna egy kis ügyintézésnyi hazalátogatás kapcsán,ami esetében látogatással egybekötött, akkor tényleg nem is számolnék másra, mint a fizetős megoldásokra.
2018. júl. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
66%

Èn is megengedném.

Nekem a barátnöm is örömmel megengedte, hogy egész nyárra beköltözzek a házukba. Cserébe öntöztem a virágokat, etettem a halakat. Ez akkor volt amikor még otthon laktam, nem jöttem ki jól anyámmal, és mondhatjuk hogy az, hogy egy idöre ezáltal elköltöztettem, nagyban hozzájárult ahhoz, hogy nem kattantam be az otthoni szar légkörtöl. Valaki írta elöttem, hogy nem engedné meg, mert ez nem oldaná meg az unokahúg problémáját az apjával. Szerintem egy rövid idöszak is nagy segítség! Ès igen, arra van a család, és a barátok, hogy segítsék egymást.

Szerintem ha megbízol benne akkor nyugodtan engedd oda. Bizz rá kis feladatokat, pl virágöntözés, hal, macska, vasalás, ilyenek, és akkor ö is hasznosnak érzi magát.

puss

2018. júl. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
64%
azaz pusz :D
2018. júl. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
61%
24 évesen már inkább nő. Segítenék neki, de elbeszélgetnék vele, hogy ideje lenne megoldani a gondjait egyedül.
2018. júl. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
88%

Ez teljesen annak fuggvenye, hogy milyen az ember kapcsolata az unokahugaval.

Mi nagyon jol kijovunk, meg akkor is ha van 7 ev kulonbseg ketton kozt. Nalam evidens, hogy ha (hasonlo) segitseg kell neki akkor ugrom, hiszen szivbol szeretem ot, es miert ne segitenek valakinek aki megeremli. Forditott esetben ugyan ez lenne, biztos vagyok.

2018. júl. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
75%
Nem engednem.
2018. júl. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
79%

Nem engedném.


Én sem puncsoltam be magam felnőtt nőként máshoz csak mert apucival nem jöttem ki jól.


Tkp 21 évesen már dolgoztam és külön éltem egy barátnőmmel, mert már elegem volt, hogy gyerekként kezelnek.

2018. júl. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
50%
utolsó: nem ártana a kérdést elolvani, az unokahúg dolgozik, ellátja magát, csak nem MO-on!
2018. júl. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!