Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan neveljem meg az unokate...

Hogyan neveljem meg az unokatesóimat, mialatt nálunk nyaralnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok . Nagy kertes házban lakunk, 20 éves lány vagyok és három unokatesóm itt lesz két hétig. A gyerekek két napja vannak nálunk , de néha nehezen tudom őket megnevelni. Mivel anya dolgozik ezért négy után ér haza, vagy ha vásárol később.

A kislányok 7 éves , 9éves. Elvannak magukban vagy egymással is ,feltalálják magukat . Cicázik, babázik, mesét néz mind a kettő.

A fiú 14 éves. Ő sokszor unatkozik, ezért eldugja a cuccaimat , sokszor veszekszik a hugaival most van abban a korszakában, hogy beszól mindenkinek és megmutatja ki a főni :).

A fiú nem hallgat rám, sokáig nehéz lekötni az érdeklődését. Mit találhatnék ki neki?


2018. júl. 29. 19:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50%

Egek, micsoda bűn ilyet mondani szegény kis full neveletlen gyermekecskére...

Ezek alapján jól sejtem ugye, hogy kinyalod a fenekét és semmiért nem szólsz rá komolyan, mindent megúsz egy ejnye-bejnyével?

Ha nem állsz a sarkadra, a tündibündi unokaöcsi bizony ki is fogja használni, sőt előbb-utóbb valószínűleg a kicsik is.

2018. júl. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én megmondanám a srácnak, hogy ha már ennyire nagyfiúnak hiszi magát, tessék együttműködni, programot kitalálni, ami neki és legalább még 1-2 embernek jó, vagy mehet, amerre lát. A szülőknek is megmondanám.
2018. júl. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!