Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mi értelme volt engem...

Mégis mi értelme volt engem újra felkeresnie? Csak szórakozni akart?

Figyelt kérdés
Még tinikoromban ismerkedtem egy fiúval. Még csók se történt köztünk semmi. Ő nem akart velem még ismerkedni se tovább. Erre 10 év múlva rám írt Facebookon, hogy álnévvel ráírt az egyik exe, nem is voltam az exe. Hogy ez kamu volt, de azóta letiltotta. Erre írtam keresgélje tovább ki lehetett, mert engem ő nem érdekel, tehát nem is írtam rá. Azt írta hogy ez nagyon kedves tőlem, és letiltott.
2018. júl. 31. 17:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Nekem nem fáj. Amúgy régen is ő keresett engem, csak azután visszakozott. Épp az hogy ő volt bunkó mert ilyen baromsággal zaklatott.
2018. júl. 31. 17:44
 2/3 anonim ***** válasza:
De most ez miért foglalkoztat téged de öszintén? Megkérdezett valamit,te válaszoltál neki,ő letiltott. Fürdés után nem vesszük vissza az izzadt,koszos ruhát.
2018. júl. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ő nem érdekel, mert eddig sem különösebben érdekelt. Csak az érdekel miért írt rám egy ilyen hülyeséggel.
2018. júl. 31. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!