Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Senki sem kíváncsi a babámra....

Senki sem kíváncsi a babámra. Már a férjem is mondta hogy az én családomból nem kíváncsi ránk senki. Csak az ő családja jön mindig látogatni. Nekem ez nagyon rosszul esik. Miért ilyenek a szüleim is? Tesóim?

Figyelt kérdés
Amióta megszületett fel sem hívnak.
2018. aug. 8. 15:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Eddig is ilyenek voltak?


Én pl tudom, hogy apám halszányit nem fog többet érdeklődni az unokája felől, mint 10 éve felőlem, hát nm is izgat a dolog. :)

2018. aug. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Kései Sirató ***** válasza:
Lehet, hogy nem akarnak zavarni. Viszont te is felhívhatod őket, te is keresheted őket.
2018. aug. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
52%
Online kamerás hívás ott van minden zsebben, otthon a wifi, nagyon kevés a kivétel. Az ilyen 200km-eseket nem nagyon értem. Nehéz telefonon egyeztetni egy kamerás skype/viber/messenger hívást estére? Szerintem ember nincs a földön, aki ne ébredne rá ilyenkor, mennyire hiányzik a másik, hogy legalább látná az ergya ábrázatát félórára! Még kávét se kell főzni, mi olyan kivitelezhetetlen?
2018. aug. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!