Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bizalom kontra bizalmatlanság....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizalom kontra bizalmatlanság. Mikor egészséges a féltékenység?

Figyelt kérdés

Tegnap majdnem szakítottam a szerelmemmel, mert folyamatosan nyomozóst játszottam... Minden nagyon jól működik, csak néha rámtör, hogy "mi van ha mások iránt érdeklődik"? Ilyenkor elkezdek nyomozgatni. Igazából van is egy-két okom rá: néhány ismerősével többet beszél, mint amennyit nekem elmond. Nyilván azért nem mondja el, mert tudja, hogy így is féltékeny vagyok, nem ha még elmondana mindent. De amikor kiderülnek, akkor ezért ez még rosszabbul esik.

Tegnap egy kicsit rávilagított a beszélgetésünkkel, hogy azért nem normális dolog, amit teszek: állandóan tudni szeretném, hogy kivel beszél telefonon, kinek a telefonszámát tárolja, kikkel kommunikál akár msnen, akár máshogyan. De csak annyi a bűnöm, hogy szeretem. Méghozzá nagyon. Most elhatározom/elhatároztam, hogy megpróbálok két lépéssel hátrébbállni, szabadabb teret adni neki, illetve más dolgokra koncentrálni. Volt már hasonló veletek?


2009. ápr. 26. 07:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Nézd, ez nem feltétlenül "féltékenység" kategória, egyszerűen BIZALMATLANSÁG!

Ne kérje ki magának, hogy miért vagy ilyen, igenis vegye a fáradtságot és bizonyítsa be, hogy tisztel téged és megérdemli a törődésedet, szeretetedet.

Nyilván ha te nem engeded meg magadnak, hogy mégcsak esélyt is adj, hogy rosszul érezze magát ilyen téren. Akkor könyörgöm, vegye a fáradtságot! Bizalom nélkül nem sokáig működik egy kapcsolat!

Nagy áldozat tiszta lapokkal játszani, őszintén? És még kérdőre von, hogy mégha a legapróbb dolog miatt is, de kételkedned kell? Magyarázza meg, hogy miért érzed ezt és igen, miért nem beszélget veled annyit mint haverral stb....

Akkor nem tisztel!

2009. ápr. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Szabad teret? Hidd el, nem lesz jobb!
2009. ápr. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sok időd van agyalni ezeken a dolgokon. Ha kellően "lefoglalnád", tuti nem nézne félre... Csak egy tipp! ;)
2009. ápr. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En is pont ilyen vok. es az a legrosszabb h nekem ő az első, és nagyon kötődök hozza. pedig bizonyitja h szeret, de megis felek h megcsal. ez mind az önbizalomhianybol ered.. :S
2009. ápr. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Erősítse az önbizalmadat! Ez nem kötelesség... szeretetből fakad és belefér.
2009. ápr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyen vagyok. Egyszerűen megőrülök attól, hogy tudom hogy mással is beszél, másnak is ír, mással is találkozik, nevet, beszélget...

De ezt le kell nyelni. Az én párom is mindig bizonyítja hogy szeret, de az a baj, hogy az én fantáziám mindig kitalál valamit, ami elront mindent. Én arra szoktam gondolni, hogy mennyi mindent megtesz értem és biztos nem tenné ezt meg mindenkiért. Keress olyanokat, amik a gyenge pontjai, de te tudsz róla, vagy ami nagyon fontos neki és beavatott. Ebből érzed, hogy szeret!

2009. aug. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2009. aug. 13. 12:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Szörnyen féltékeny vagyok én is.Gyűlölöm,és idegesít,mert kínoz.A horoszkópom igazat írt: a Skorpiók (főleg a nők,mert az vagyok) a legféltékenyebbek az asztrológiában...És hát...nálam ez nem önbizalomhiány.Hanem veszteség.Halálosan szerelmes vagyok,akár akkor is ha az egész életemben összesen 1x,vagy2x vagyok szerelmes.Birtokolni akarom minden porcikáját.Az a szívás,ha a tag túl szabadságtűrő...
2015. febr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!