Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen az egészséges és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az egészséges és milyen a már beteges féltékenység a párod iránt? (megcsalás, haverok stb...)

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi hogy szerintetek mi az ami még belefér ha a párod csinálja és mi az amitől már ti is kibuknátok, és szerintetek nincs helye egy kapcsolatban.
2007. aug. 30. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az elsőt szerintem nem gondolod komolyan. Ha megcsal akkor valami nincs rendben a kapcsolatban. Nekem nem fér bele. VIszont az csak nem az ő hibája hanem a tied is ha megcsal. A haverok: nem láncolhatod magadhoz, de azért többet legyen veled mint a haverjaival. Nálunk egy heti egy két alkalom. Ha soknak érzem megbeszélem vele, hogy most inkább velem legyen egy kicsit, mert arra van szükségem, de ne korlátozd a haverokkal való találkozásban. Az csak vitához és feszültséghez vezet. Én is szoktam találkozni a barátaimmal, így neki miért ne lenne szabad?

Féltékenység: Én is féltékeny vagyok páromra, de csak kicsit. Nem ellenőrizgetem és nem nézem a telefonját. Nőként úgyis megérzem ha baj van.

2007. aug. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A féltékenység és a féltés nem ugyanaz!!!!!Mi az ami belefér? Ezt saját magatoknak kell eldönteni, közösen.Nem vagyunk egyformák!!!Aki ad tanácsot, adjon kalácsot is!!!!
2007. szept. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!