Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Testvèremnél a baratnője...

Hugi* kérdése:

Testvèremnél a baratnője nagyon erőlteti a babát. Mièrt?

Figyelt kérdés

Tegyük hozzà h alig vannak egy ève együtt. Tesòmnak volt hosszabb kapcsolatai amik 7, 3 evig is tartott. És ez a nő.már mindjàrt gyerekről beszèl... a tesòm 36

a csaj 28.


2018. aug. 10. 13:36
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
82%

#11

hát tudod, ők egy csúnya rossz nőt képzelnek el, aki csak azért csináltatja fel magát, hogy magához kösse a férfit. Azért már nem azt az időt éljük, hogy kötelező legyen együtt maradni a gyereked anyjával :DDD De ha ez meg nem jön össze, akkor ott van a gyerektartás! Természetesen csak a férfi lehet az áldozat...

meg ilyet írni, hogy a 28 éves nőnek a seggén a tojáshéj... :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD hát mert komolyan, mikor szüljön? 40 évesen? Akkor már nyilván nincs a tojáshéj a seggén, legalábbis a teljes, a hártya gondolom az illető szerint még ott lesz.

2018. aug. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
15%

A tojáshéjat abból a szempontból írtam, hogy 28 évesen még nem sok tapasztalata van a férfiak terén, és az a csekélyke 1 év is csak arra szolgált, hogy "épp, hogy" megismerje a másikat. Két év múlva már lehet máshogy állna a dolog.

Ez így nagyon el van kapkodva.


Értelmezz előző, sosem árt az! :)

Ott is már leírtam, amit itt.

2018. aug. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
18%
És, hát nem hiába van elkapkodva... Le akarja kötni a testvérét.
2018. aug. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
65%
21 évesen lettem terhes az éppen akkor 10 hónapja tartó párkapcsolatomba, és nem magamhoz láncoltam a páromat. Ez mekkora hülyeség már. Ha akar ígyis úgyis elhagy, a gyt meg baromira nem elég egy gyerek neveléséhez. 28 évesen már valóban vágyhat gyerekre, mert ha nem pánsípként akar potyogtatni 3-at, hanem mondjuk 3 évenként egyet, akkor így is 35 lesz mire ott a 3 gyerek. Kérdező, ehhez egyébként pedig semmi közöd. Ha bátyád akar akkor hajrá, ha nem, akkor majd ő megmondja a barátnőjének
2018. aug. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező, a lány csak az átlagot hozná, a városlakó, legalább középiskolát végzett nők ma Magyarországon átlagban 29 évesen szülik az első gyereküket. Ha valaki több gyereket is tervezne, akkor ez valójában inkább késő, mintsem korai.

Szóval szerintem is az van a rejtély mögött, hogy a lány gyereket akar, semmi egyéb.

A valódi kérdés meg az, hogy a tesód mit akar. Ha egyetért ő is, akkor hajrá. Ha ő még nem szeretne, nos akkor azt tudom tanácsolni a legjobb akarattal, hogy fusson az életéért, mielőtt a lány véletlenül(?) teherbe esik, természetesen megtartja, mert "az már egy kis életke" és különben is, a bátyád meg "majd, ha a karjában tartja"...

Na, ennyi kb.

2018. aug. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
74%

#12

Ezt nem fogom megérteni soha. Magához kösse? Mintha illegális lenne elválni, ha már született gyerek :DDD

Eszem megáll az embereken.

Aztán apuka meg vagy fizeti a gyerektartást, ha van kedve, vagy nem, úgyse tesz semmit a rendőrség. De még ha fizeti, akkor se elég az átlag gyt a gyerekkel járó költségek felének(!) a fedezésére se...

Tényleg nagy biznisz :D :D

2018. aug. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
88%

Még mindig nem értem ezt a "tojáshéj a seggén" beszólást. Ha későn kezdte a pasizást, akkor is 10 éve benne van. Gondolom a tanulmányait letudta, dolgozott is pár évet, és nem akar 35 évesen babázni az első gyerekkel. Teljesen érthető, gondolom úgy látja a mostani párja is benne van a korban, és megbízható. Azt se tudjuk biztosra, hogy most rögtön akar gyereket, vagy csak beszél róla, hogy pár év múlva, és a paranoiás sógornő már rémeket lát.

Ne csináljunk már úgy mintha 35-40 évesen lenne ideális először szülni egy nőnek.

2018. aug. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
60%
Mert már nagyon szeretne gyereket. Nem egy nőt ismertem, olyanokat is, akik még főiskolára jártak, hogy megállapodtak, megtalálták az igazit, és legfőbb vágyuk volt egy baba, ami teljesen természetes. Ha nem jönne rá a nőkre a hoppáré ilyenkor, kihalna az emberiség.
2018. aug. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
39%
Kérdező az "erőlteti" szót használta! Ez nem azt jelenti, hogy a nő gyerek utáni vágya alighanem egyoldalú? Pontozzatok csak le megint!
2018. aug. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
59%
Egyoldalú vagy sem, benne vannak a korban mindketten. Ha pasi nem akar gyereket, békén kellne hagynia a nőt, az hagy keressen olyan férfit aki nem fél a felelősségtől.
2018. aug. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!