Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Testvèremnél a baratnője...

Hugi* kérdése:

Testvèremnél a baratnője nagyon erőlteti a babát. Mièrt?

Figyelt kérdés

Tegyük hozzà h alig vannak egy ève együtt. Tesòmnak volt hosszabb kapcsolatai amik 7, 3 evig is tartott. És ez a nő.már mindjàrt gyerekről beszèl... a tesòm 36

a csaj 28.


2018. aug. 10. 13:36
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
33%

Előző! Nincs gyerekem, és nem azért, mert nem lehetett volna, de nem vagyok gyerekellenes, mint te! Szégyen a megnyilvánulásod!

Mindenki tegyen úgy ahogy akar, de ne szóld le azokat, akik akarnak gyereket!

Mint ahogy te is elvárod azt, hogy téged se szóljanak le...

Kicsit defektes vagy!

2018. aug. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem az küzdhet igen komoly kihívásokkal, aki a #40-ben bárkinek a leszólását látja... engem meg baromira nem érdekel, hogy ki szól le és miért, megvan a saját életem, nem függők másoktól:)
2018. aug. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
14%

Én sem függök másoktól, de most nem rólam van szó! Úgyhogy ne legyél már ennyire rosszindulatú! Az, hogy te beszólogatsz embereknek, hogy minek gyerek, az taplóság, bunkóság, aljasság.

Persze te elvárod azt, hogy neked ne szólogasson be senki, amikor nincs. Te nem vagy normális.

2018. aug. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
58%

#43, látom jól elbeszélgetsz önmagaddal...

Bírd elviselni, hogy más vélemények, más válaszok is megfogalmazódnak, mint amelyek neked tetszenek.

Ebben a kérdésben még mindig az a lényeg, hogy a Kérdező mit akar. Ha ő is benne van a gyerekvállalásban, akkor a kérdés eldöntött, ha nem, akkor le kell állítani a barátnőt a témáról. A lány meg majd eldönti, hogy neki mi fontosabb, a Kérdező testvére, vagy az, hogy valaki gyorsan teherbe ejtse. Ha az utóbbi, majd lelép. Ennyi.

2018. aug. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
60%
...a Kérdező TESTVÉRE mit akar....
2018. aug. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
0%

"Bírd elviselni, hogy más vélemények, más válaszok is megfogalmazódnak, mint amelyek neked tetszenek."


Pont te vagy az, aki a 40-es válaszában pocskondiázza azokat, akik gyereket akarnak. Te is tudod, hogy erre a leszólásodra írtam mindent, nem kell most ismét TERELNI... és ráfogni a másikra mindent. Undorító.

2018. aug. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
72%

"Pont te vagy az, aki a 40-es válaszában pocskondiázza azokat, akik gyereket akarnak." ???????????????

"Te is tudod, hogy erre a leszólásodra" ???????????


A helyzet az, hogy nem mondasz igazat, a #40 egy szimpla vélemény, nincs benne se pocskondiázás, se leszólás.

Tudod mi a pocskondiázás, ami tényleg undorító? Ezek:

"Kicsit defektes vagy!"

" Te nem vagy normális."

Ki írta? Hát te.

Mikor írtam én ilyeneket bármelyik válaszadóra vagy kérdezőre: Soha.

2018. aug. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
0%
Arra írtam amiket te írtál a 40-esben, és másikban amiben már engem is pocskondiáztál... Hülye.
2018. aug. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Vannak nők, akiknek nem cél, csupán egy eszköz a pasas...
2018. aug. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
29%
Igen utolsó, az ilyen nőktől mentsen meg a jó sors minden férfit... bár sajnos úgy szokott működni a dolog, hogy egy férfi minél normálisabb, annál nagyobb az esély, hogy egy ilyen nő mellett köt ki, aki spremabanknak és bankautomatának nézi.
2018. aug. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!